Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tette ezt?

Figyelt kérdés

A kollegamat megkertem hogy nincs autóm es kellett menjunk csoportosan egy rövid gyulesre , es mivel jó voltakapcsolatunk , sokat nevettunk egyutt mondtam , hogy kellemetlen nekem megkerni barkit., hogy vigyen autóval , inkabb nem megyek ( csak autóval volt megközelithetö ) , erre mondta , hogy mehetek vele , nem gond .

Azelött mondta mindenkinek , hogy ö inkabb senkit nem visz az autójával , mert nagyon szuk belul , stb ezert nem kertem meg , de ö ajanlotta ( van elettarsa , tehat nem palyaztam ra)

Masnap mikor menni kellett , a csoport elött mondta hogy megisjobb ha megyek egy masik kollegaval

Megertettem , hogy arra gondol , hogy ne legyen félreértés stb. de ciki is volt mert ö ajanlotta , es nem szoktam ramaszni senkire , nem oraloztam volna le az autóban, 5 perces út alatt

Erre ma megtudom , hogy egy kolleganöm dicsekedik , hogy a kollega magától ajanlotta , hogy elviszi az autójávalegy helyre , ahova a csaj kellett menjen

Ott alltunk mindnyajan, amikor meg ö jött fel a csaj utan, hogy induljanak



2019. szept. 30. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Miutan ilyen konkretan , mindenki elött kijelentette , hogy nem visz senkit
2019. szept. 30. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint a dedó,komolyan. :D

És ha őt elvitte,akkor mi van? Határozottabban kérte,akaratos volt,stb.

2019. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Airesx ***** válasza:
100%
Szebb nálad 😁
2019. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is "eljátszottam". Egyik kolléganőm megkért hogy mivel úgyis útba esne nekem ahova megy, elvihetném, de én mondtam hogy bocsi most nem jó, meg most nem arra megyek, stb. Aztán még aznap odamentem egy másik kolléganőmhöz aki nagyon tetszik és indulás előtt megkérdeztem merre megy, mert szívesen elviszem, pont útba esik (azt sem tudtam akkor még hogy merre fog menni, de útba esik :)). Persze egyből vette a lapot, nem volt semmi különös, de értékelte :) Ez van, ha egy fiúnak tetszik egy lány akkor azért a világ végére is elmegy
2019. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő jobban bejön neki, ennyi.
2019. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!