Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért betegít meg a Facebook?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért betegít meg a Facebook?

Figyelt kérdés
Nézem az üzenőfalat, és azt látom hogy az ismerősöm többségének milyen jó élete van, eljegyezték vagy férjhez ment. Ez rosszul esik nekem, mert én meg egyedül vagyok, és én hiába teszek egy kapcsolatért, én sose vagyok elég jó senkinek.
2019. okt. 1. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például pont jó lennél.


Viccet félretéve nehogy azt hidd, hogy amit a facebookon látsz az mind a színtiszta igazság. Azt nem fogják kiposztolni amikor veszekednek, majdnem szakítanak, stb.

2019. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ezért nem kell csüngeni a face-en!

Egyébként pedig mindenki a legjobb, legszebb oldalát mutatja az életének a közösségi oldalakon, ami természetesen sokszor viszonyba sincs a valósággal!

Fejlődni pedig mindig lehet!

2019. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

31 évesen már rég feladtam hogy kutatgassak. Sosem voltam az a társasági ember. Kicsit szorongós, félénkebb voltam egész életembe, amit tuti éreztek is rajtam, de nem nagyon tudtam oldódni az évek alatt se. Persze lett barátnőm, de fiatalabbal.

Sajnos nem tudom nagyon mit szeretnek a nők manapság. De mivel városok eléggé kihaltak, így még ismerkedni se lehet.

Azért meg nem fogok Pestre felmenni, hogy nőt találjak, vagy dugó pajtit.

2019. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Az csak a látszat, belül minden ilyen alma rohad.
2019. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem beteg vagy, csak társra vágyó, ami természetes, elvégre az ember társas lény. Önbizalom hiányában "úgyse leszek elég jó" viszont nem fog menni, még egy csatát sem nyertek úgy meg, hogy az ellenkező irányba futottak.
2019. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A facebook már lejárt lemez. A normálisabbak már máshol vannak. A facebook messenger miatt jó. Egyszerűen nem kell nézni a hírfolyamot, mit erőlködnek rajta sokan hogy tündibündi képeket tegyenek fel. Nagyrészt úgyis már csak az idős rokonaik nézik. Ki kell kapcsolni az ismerősök követését, ha véletlenül érdekel valaki rákattintasz közvetlenül, addig meg lehet messengerezni és nem jönnek fel egyből a hírfolyamba. Majdcsak rájönnek hogy kutya se nézi :)
2019. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt disconnect-eltem a facebookról... mondjuk azelőtt se sokat használtam. Minek az a baromság amúgy is? Szabadítsd meg magad
2019. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó élete lenne, nem kéne győzködnie posztolással magát és a többieket erről. ;)
2019. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És szerinted a válást is ilyen sűrűn hirdetik? Szóval nyugi, idővel rád talál az, aki szeretni fog.
2019. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!