Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, van valami általánosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, van valami általánosabb jelelgű tippetek, hogy kezeljem a barátom lány haverját?

Figyelt kérdés
Évi 2X találkoznak, de akkor ott is alszik. Én is mehetek, ha akarok. Eddig 1 ilyen eset volt, mert friss kapcsolat, akkor nem mentem. Legközelebb megyek, mert a barátom szeretné. Amúgy meg idegesíti a féltékenységem a lányra. Külsőre pedig bejön neki a lány, mert régebben tetszett neki. De nem kezdeményezett nála, mivel külföldre ment (barátom). A lánynak jelenleg van párja, de nincs otthon.
2019. okt. 2. 18:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem hogy párja, férje van amúgy. Csak lecsukták. (Szép kis társaság...)
2019. okt. 2. 18:48
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ebből a társaságból került ki a barátod is.
2019. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Ha idegesíti a féltékenységed, ne találkozzon a ribivel. Ha találkozik, pedig tudja hogy féltékeny vagy, akkor meg mit keresel emellett az érzéketlen, önző disznó mellett?


Hagyd ott, és dugja a lány haverját, aztán ha a csávója kijön a börtönből majd őt fogjákk megdugni:D

2019. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ismerd meg, tölts velük időt hármasban. Szerintem a viselkedésükből csak érezni fogod, hogy jogos-e a félténységed vagy nem.
2019. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem 16 évesek vagytok akkor betegek vagytok mindannyian
2019. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén, minek ottaludni? Ez gáz dolog szerintem...
2019. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább egy esélyt adhatnál a lánynak. Aztán majd érzed, hogy mi van.
2019. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jézusom.. 🤣🤣😂 Ez remélem valami kamu kérdés! Bevesznek 3.ik nak ha ott alszol és te ezt hagyod? Beteg emberek vannak.. Ott alszik a nő barátjánal szerinted mitcsinalnak este? Nyilván nem társasoznak. De ha akarsz menjél gyertya tartonak😂 szakíts vele mit tehetnel! Vagy hagyd és nézd végig ahogy előtted jön össze vele de szerintem ha ott alszik már ott lehet valami. 🤔
2019. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!