Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hianyzik a ferjem?

Figyelt kérdés

Az elmult 2 evben nagyon csunyan bant velem. Sokat vitaztunk, csak azert nem lett vege, mert pokolian szerelmes voltam, es ugy ereztem, belepusztulok, ha vege. Egyik este vita kozben azt mondta, sajnalja, hogy megismert, elb.sztam az eletet. Fogtam magam, es elkoltoztem. Es azota egy konnycseppet sem ejtettem. Ez normalis? Eddig azt hittem, elni sem tudnek nelkule, most pedig elontott a belso beke.

33 N


2019. okt. 3. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Valószínű csak a megszokás miatt érezted eddig úgy, ahogy.
2019. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Az elmult 2 evben nagyon csunyan bant velem" -Nem hinném, hogy emiatt hiányoznia kellene. Ha az embert nem bántják és békében éldegél, akkor az a normális.
2019. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok

Szívem-lelkem beleteszem egy kapcsolatba és amikor bekerül a pohárba az utolsó csepp, onnantól kezdve már nem érdekel.

És mókás, hogy még csak nem is haragszom, csak totál közömbös lesz.

Én ezt a természetet áldásnak tekintem.

2019. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális. Alakíts ki magadnak egy békés életet, olyat, amilyet szeretnél, hisz itt a lehetőség.
2019. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk én dobbantottam, de ugyanez játszódott le benne elmondása alapján. Elegem lett és elköltöztem, legközelebb az ügyvédnél találkoztunk, ahol elmondta, azt hitte, meg fog őrülni a hiányomtól, de tulajdonképpen meg van könnyebbülve és egyáltalán nem hiányzom. Nagyon örültem ennek és békésen, jó kedélyűen váltunk el, mindenben megegyeztünk. Neked is ezt kívánom!
2019. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!