Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Egyéjszakás kalandunk volt, többször elmondta, nagyon nyomatékosította, hogy ez valóban egy este volt, nehogy többet gondoljak bele, felejtsük is el egymást. Azzal ""poénkodott"" (valóban szerintem nagyon is komolyan mondta), hogy tudja, nem fogok tudni túllépni rajta és ő már megbánta a köztünk történeteket. Egy héttel az ominózus este után véletlenül összefutottunk, nagyon barátságos volt, nem volt szexuális töltete a viselkedésének, mint egy régi baráttal, olyan közvetlen volt velem.

Ez volt 1,5 hónapja, mostanra sikerült azt mondanom, hogy maximálisan lezártam magamban a dolgot és túlléptem. Erre most meg ő felbukkant, elkezdett keresni. Mintha csak megérezte volna, hogy mi is a helyzet.


2019. okt. 3. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp nincs kivel dugjon és eszébe jutottál
2019. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kéne a szex és mivel sejti hogy benne lennél ezért kapóra jössz. Magyarán elővenne amikor dugni tamad kedve. Ne láss bele többet, előre leszögezte hogy nem lesz semmi.
2019. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
#1hez nincsen mit hozzátenni. Ennyi az egész, meg néhány gyöngeelméjű emberi lény.
2019. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet.


Amúgy nem mindenkinek valók az egyéjszakások. Ha neked két hónapba telik túljutni egyen, akkor neked sem. Nem szégyen, de akkor nem kell erőltetni. Én általában már akkor túlvoltam egy ilyenen, amikor másnap reggel megittam a kávémat.

2019. okt. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az elsőnél a pont. Egyszer már megdugott, alkalmira is megfelelsz, mert úgyis meg fogsz feküdni.

Hány évesek vagytok, hogy ez nem tűnik fel? :) Pont úgy viselkedik, ahogy meg van írva, hogy belemenj.

2019. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt is kozli majd, hogy nehogy tobbet gondolj abba is, hogy ezentul neha te leszel a lyuk.
2019. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy kapható vagy a dologra, így levesz a polcról.
2019. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!