Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik úgy jöttek össze, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy jöttek össze, hogy az egyik fél dohányzott, a másik nem, azoknál ez idővel hogy alakult? - Nem zavarta, vagy voltak viták, leszokott, vagy a másik is rászokott?

Figyelt kérdés

Ahogy én látom, a legtöbb helyen ebből vannak viták, így kell valamiféle kompromisszumot kötni...

Illetve vannak fura végletek is: Volt ismerősöm, akinek jól esett, hogy a párja miatta leszokott... és olyan is, akinek jól esett, hogy a párja elkezdett cigizni...


Aki ilyen kapcsolatban volt, hogy alakult ez a dolog?

(20-30-as korosztályról van szó)


máj. 17. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én dohányzom, a barátnőm nem, a barátnőm családjába mindneki dohányzik, szóval ez nem volt probléma nálunk.
máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
23eve vagyunk együtt én dohányzom a férjem nem. Sosem okozott gondot köztünk.
máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dohányosként nem zavar ha nem cigizne.. miért akarnék egy karos szenvedélyre rá szoktatni mást? Semmiért.
máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyum dohányzik, párom dohányzott annak idején 31 éves koromban, én utálom a cigit. Én a szobámból kitiltottam a cigizést és dohányzása ellenére párom ezt teljesen elfogadta. :-) Aztán évekkel később nagyjából leszokott, most kocadohányos. Amikor házibuli volt nálam, akkor esetleg az ablak kitárásával kihajolva lehetett cigizni.
máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én, nőként, sajnos dohányzom

A párom életében egy szál cigit nem szívott el.

Gyakori szellőztetés, illatosító stb., nem zavarja.

Sőt, sokszor ő tartja számon, mikor fogy el és hoz.

máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem dohányzom és nálam kizáró ok a dohányos. Messziről se akarom érezni! Szóval nem tudok elképzelni se ilyen szitut.
máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A férjem dohányzik, én nem. Ez a kezdetektől fogva így van. Sosem volt ez köztünk probléma. Én tiszteletben tartom, hogy ő dohányzik, ő meg tiszteletben tartja, hogy én nem dohányzom. Sosem gyújt rá a házban/lakásban, se a kocsiban. Én annyit mondtam neki a leszokásról, hogy örülnék ha leszokna, és támogatni fogom, ha egyszer úgy dönt.
máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Férjem soha nem dohányzott, én éveken keresztül igen. Tűrte, nem cseszegetett vele. Persze a lakásban soha nem szívtam. Aztán terhesen abbahagytam teljesen. Most ha elmegyek valahova szórakozni, akkor cigizek, aztán rögtön zuhany és fogmosás. Hétköznapokban meg egyáltalán nem. Nem akarok büdös anyuka lenni.

Szerintem amúgy ezen hülyeség veszekedni. Ha valaki összejön egy dohányossal, az tudja mit vállal.

máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!