Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok olyan nőt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok olyan nőt aki minden nap főz, takarít, mos, varr, mindig takarít, de kezet nem mindig mos, nem mossa meg a zöldséget, gyümölcsöt, de minden nap felporszívóz, mosogat minden étkezés után, nem hagyja míg megtelik a tartó.?

Figyelt kérdés
Nem érdekli a politika, csak a romantikus sorozatok, meg a ruhak.
máj. 17. 20:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy ez mind úgysem számít, mert a kiénézet a döntő többségében, az fogja meg a legtöbb férfit.
máj. 17. 20:52
 2/11 bolognai a kedvencem ***** válasza:
59%
A legtöbb dolog amit leírtál az kb alap, de felesleges időpocsékolás mindennap csinálni...
máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csilli-villi a lakás, a nő meg tiszta retek. Nem is rossz kombó. Ha még szívesen alszik a disznóval is az ólban, jöhet. Nem szeretem ha horkolnak mellettem az ágyban.
máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell ez alatt érteni? Hogy dolgos, nem kényes és családcentrikus? Akkor nekem való! (Hasonló ertékrendű vagyok.) Ha azt, hogy tisztaságmániás, akkor az nekem már sok lenne.
máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

“ de kezet nem mindig mos, nem mossa meg a zöldséget, gyümölcsöt, ”


Minez a zagyvaság?

máj. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez kevés imàdja a szexet is...
máj. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi au, hogy nem mos kezet???? Mi? Mosdóhasznalat utan? Vagy hogy?
máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szeret kezet mosni, mert hamar kiszárad a keze.
máj. 18. 07:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kézkrém. Szívesen

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez csak fél siker 🥲 Mosson már kezet a jó ég áldja meg! Mi értelme takarítani, ha utána a dzsuvás kezével mindent összemocskol én meg bélférges leszek a mosatlan gyümitől? 🤢
máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!