Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen egypetéjű ikrek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen egypetéjű ikrek fiúk ha találkoznak egypetéjű ikrek lánnyal mindenketö fiú összejön egypetéjű ikrek lánnyal tehát összejönek egypetéjű ikrek lányonykal egypetéjű fiúk létezik?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom jobban megfogalmazni.
2019. okt. 4. 11:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézését kérek helyesírás hibákért
2019. okt. 4. 11:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj haver, így is érthető: egypetéjű fiú ikrek összejönnek egypetéjű ikrekkel (csajokkal)... biztos volt már ilyen.
2019. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs azt elfelejtettem hozzátenni, hogy azért az elég gáz lesz, mert egyfolytában össze vissza fogják keverni egymást egymással 😂😂
2019. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltak egypetéjű iker osztálytársaim. Még én is meg tudtam őket különböztetni, pedig nem sok közünk volt egymáshoz.
2019. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor láttam egy ilyen műsort. Instán is fent vannak. Sőt, együtt is élnek négyen.
2019. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi lennék hogy a gyerekek milyenek.
2019. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én hallottam ilyen párról. A gyerekeik (az unokatestvérek)pedig genetikailag olyan közel állnak egymáshoz mint az édestestvérek.
2019. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen esetek. Több is bejárta a világsajtót, most utoljára nem rég olvastam ilyen párokról. Nem fogom visszakeresni.
2019. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!