Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy ha valaki elmegy, elvisz egy darabot a szivunkbol?

Figyelt kérdés

Elég komplikált a helyzet. Kapcsolatban élek, elég ingoványos talajon állunk a párommal. Megcsalt már, így valami kihalt belőlem, de ujrakezdtuk.

Nincs meg a bizalom és már nem is lesz soha, szerintem.

El kerültem egy elit munkahelyre, ahol megismertem egy pasit.

Külsőre egyáltalán nem az esetem, így nem néztem rá férfiként.

A természete, viselkedés, eletfelfogasai annyira tetszenek, és egy elég különleges kapcsolat alakult ki kettőnk között.

Imádok vele lenni, és egy ideje észrevettem hogy érzelmileg kötődöm hozzá.

Sosem mondtuk ki, de rajta is észrevettem ugyanezt.

Nem volt eszemben hogy bármi történjen kettőnk között, sőt még ő is egy beszélgetés során megjegyezte hogy nem kezdene ki olyan nővel aki kapcsolatban van.

Igazából éreztem rajta egyfajta pozitivitást, támogatást.

Nem mondom hogy szerelmes vagyok, ez a párommal szemben sem lenne helyes, de csak sodrodtam és ide kötöttem ki.

A lényeg az hogy felmondott.

Ma volt az utolsó napja.

Nm bírtam elbucsuzni sem tőle, csak leleptem a melóból.

Úgy érzem hogy elmegy, magával visz egy darabot a szívemből.

Nem lakunk a világ két különböző részén, de tuti biztos hogy sosem fogunk többé találkozni, és ezt elég szarul viselem.

A barátnőm szerint, lehet hogy a boldogabb élet esélyét engedtem el.

Nem tudok tovább lépni a párom mellől, képtelen vagyok rá, pedig érzem hogy ez így nem helyes.


Köszönöm ha volt türelmed elolvasni, azt meg jobban köszönöm ha tanácsot is adsz.


2019. szept. 30. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ettől a fétfitől függetlenül is érzed, hogy nem jó helyen vagy. Talán most kellene ráébredned, hogy a kapcsolatod nem vezet sehova.
2019. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik. Az emberek ha szomorúan szeretnek túl kombinálni mindent, ha rossz a kapcsolatunk szeretünk végtelen romantikus gesztusokról, filmbe illő jelenetekről álmodozni. Egy ideje vetted észre, hogy tetszik, most felmondott. Ez egy elszalasztott lehetőség, ami nyilván felzaklatott így hirtelen, pláne hogy amúgyis labilis hangulatban vagy, de el fog múlni és nem fog sem a szíved széttörni, sem a világ megállni. Ahogy távolabb lesz szépen lesz majd más meg elfelejted. Amíg ilyen helyzetben vagy a pároddal mindig lesznek ilyenek, mert az otthon hiányolt romantikát és izgalmaz máshol keresed.
2019. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az kell, aki elérhetetlen, aki távol van, az meg nem eléggé rossz, aki közel van, akivel kapcsolatban vagy, hogy szakíts vele. 😏
2019. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha már meg is énekelték... :-)

https://www.youtube.com/watch?v=T-nZY1GTlZU

2019. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, igaz.
2019. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!