Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó nő miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó nő miért van együtt egy kisfiúval?

Figyelt kérdés

Az edzőtermembe ahová járok ismertem meg egy nagyon jó kis csajt, nagyon szép baba arca van és nagyon formás alakja, nagy cicik nagy popsi, igaz alacsony nagyon de összességében szerintem 10/10es csaj, kedves is meg értelmes, gondoltam bepróbálkozok. De hát mint kiderült barátja van, viszont milyen? Én sem vagyok persze tökéletes de azért arcra szerintem elég jól nézek ki és hát évek óta eddzek szóval mondhatjuk hogy sportos alkatom van. A csávója meg akivel együtt van háááát összességében egy kisfiú. Arcra is tök olyan mint aki 10 évvel fiatalabbnak tűnik meg a teste is egy semmi, olyan mintha egy kisfiúval járna. Nekem egy az egyben ez a benyomásom. Nem illik hozzá egyáltalán és nem tudom elképzelni miért van együtt egy ilyen csaj aki tök sokad eddz ráadásul egy ilyen csávóval mikor valljuk be simán kaphatna jobbat is?!

Mi ennek a magyarázata? Pénz?


2019. okt. 4. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Látnak egymásban valamit. Ne legyél ennyire leragadva a kőkorszaki szinten, hogy "miféle pasija van ennek, hát simán leütöm".
2019. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy azért, mert a srác nem olyan felszínes és sekélyes, mint te.


Lehet, nem csak edzzened kéne, hanem másban is fejlesztened magad pl.

2019. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Na, a gyúrós macsó le lett pattintva? Nem viseli az egod mi? :D

Nem mindegy neked miért avval van együtt?

Talán gyűlöli az olyan egoista seqqfejeket mint te is....

2019. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne veled?


Itt írogatsz, és fosol odamenni hozzá.

2019. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert senkinek nem azon múlik az ízlése hogy ő hogyan néz ki...
2019. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg olvass utána mi is a szerelem, vonzódás. Az nem az izmokról, markáns vonásokról szól. Az érzés, ami legbelülről jön.
2019. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Ne te döntsd el, hogy kihez ki illik. A nő őt szereti, nem téged. Törődj bele.
2019. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Lehet jobbképű mint te és 20/5-ös bréje van amivel rommá kúrja a csajt.

Vagy egszerűen csak málista, meglátott benne valamit a csaj.

2019. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert az a srác többet tud nyújtani, mint te, akinek valószínűleg a létezéséről se tud.


Az ember valaki személyébe lesz szerelmes, nem a hasizmába.


A lányt nem ismered, a srácot nem ismered. Semmit nem tudsz a kapcsolatukról, ne áltasd magad azzal, hogy te tudod kik illenek össze és kik nem.


Ilyen stílussal, mint a tied, nem lep meg, hogy nincs kapcsolatod.

2019. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az edzés az agyadra ment kérdező. Semmi közöd hozzá hogy milyen sráccal van együtt. Te felszínes vagy, lehet hogy ő nem az. Neked pedig most sérült az egod.
2019. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!