Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utasitanátok el nöt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasitanátok el nöt, ha nagyon jól néz ki, csupán a koramiatt, ha van mellette sokkal fiatalabbcsaj?

Figyelt kérdés
Peldaul ha te ötvenév köruli pasi vagy , penzes szakmaval , es van lehetöseged valasztani egy jó karban levö , szep , nöies 43 évest , vagy inkabb egy fiatalabb huszonévest valasztanal , aki szintén ok kulsöre ?

2019. okt. 4. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ mire kell.
2019. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha módja van rá, akkor a fiatalabbat fogja választani.

Vagy a vékonyabbat. Vagy a szebbet.

Az ilyen vén kappanok ha tehetnék, akkor 12-14 éveseket is dugnának, csak minél fiatalabb legyen. Kapuzárási pánik.

2019. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a 20-25 éves a legjobb kor, 43 évesnek már valami nagyon komolyat kell villantania, hogy őt válasszák.
2019. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
57 vagyok. A lányom 30 feletti öregasszony. Mit kezdenék egy nála fiatlabb nővel? Kezdenék újra babakocsit tologatni? Van egy atvanas kollégám óvodás korú gyerekkel gyönyörű huszonéves feleséggel. Köszönöm szépen, nekem tökéletes egy negyvenes nő.
2019. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze, a huszonévesek bomlanak az 50 éves nagypapikért :D Még a 43 is fiatal neki.
2019. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pénzes papikért biza, hogy bomlanak
2019. okt. 4. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Bomolhat is,ismerek olyan edzőtársakat akik igen csak jól néznek ki,pl Csuhai Jani,Kathi Béla.

Nem dobálnák ki az ágyukból a nők plusz tele vannak mint a kutya bolhával de csonton.

2019. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen vén kappanok ha tehetnék, akkor 12-14 éveseket is dugnának" - na most vagy "kappanok" vagy "dugnának", a kettő együtt nem megy, ugyebár...

Én 55 vagyok (vén az ángyod térgye kalácsa, az) a párom 39, és nem, nem a külső az elsődleges, ami miatt a fiatalabbat választanám, ha nem lenne párom... hanem az, hogy még egy átlag 40-es (sőt 30-as) nő gondolkodása is túlontúl konformista nekem. AZ én párom örök lázadó legyen, ne a karrier-egzisztencia-kicsibaba gondolatkör rabja.

2019. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En 33 eves nokent mar lassan azert valasztanek SOKKAL idosebb ferfit mert nekik meg van gondolkodasuk, vilaguk... a mai fiatalok (mint a pelda is mutatja) szinten alul gondolkodnak... vagy inkabb leteznek... mint a kerdes is mutatja. Ez baromi keves es gagyi. Egy kapcsolat nem csak egy feszes puncin mulik. Max egy numera. De valoban ebben kimerul az erdeklodes? Mert sokkal szexibb ha ennel tovabb is van...

mondjam meg? :D

2019. okt. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfi személyiségétől függ elsősorban. Meg az is kérdés, mit takar itt a "nagyon jól néz ki". Egy 40+-os nőn, ha nincs agyonplasztikázva, azért meglátszik már a kor akkor is, ha szuperül karban van tartva, sportos, igényes, szép... amikor én anno 21 éves voltam, egy szegről-végről ismerős 50-es évei végén járó pasas akarta volna csapni nekem a szelet egy rendezvényen, mikor a felesége (hasonló korú) a korához képest nagyon szép volt, nem volt lestrapálva, szépen beállított volt a haja, nem voltak benne látványos ősz hajszálak, frissen volt szőrtelenítve, vékony volt, ízlésesen öltözött, megmaradtak még a nőies arcvonásai... én meg túlsúlyos voltam már akkor is, és nem tartom magamat olyan hűdeszépnek arcra sem. Aztán mégis... van, akinél ez is szempont. Másnál meg az számít, ki néz ki jobban a korához képest.
2019. okt. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!