Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen számotokra az a nő akit semmilyen körülmények között nem utasítanátok vissza, számotokra tökéletes?

Figyelt kérdés
Egyéni, szubjektív véleményekre vagyok kíváncsi és leginkább szingli véleményekre, az olyan hozzászólások elkerülése végett hogy a feleségem, barátnőm stb. Tehát konkrétumok érdekelnének.
2019. febr. 23. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Olyan mint akit megismertem két hónapja.

Kívül-belül tökéletes.

Vékony, sportos alak, gyönyörű és kedves arc, elragadó mosoly, szemek, nagyon szép haj.

Nagyon okos, vicces,kedves, nincs kiégve. Érzékeny, nőies.

Tökéletes.

2019. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Victoria Justice, Nina Dobrev, Adriana Lima, Nina Agdal


Ha szépen megkérnének járnék velük :):):)

2019. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Működjön minden magától és semmit se kelljen erőltetni.Az első pillanatől kezdve legyen meg a szikra.Tudjunk beszélgetni hátsó gondolatok nélkul..Minden egyen mondaában magamra ismerjek és szinte be is tudjam fejezni a mondatait.Ha ilyen szintű szaonosulás megvan,akkor külsőség is háttárbe szorul.persze azért ne legyen 150cm magas és 150 kiló! :)


Ez nagyon ember fuggő.Nem egyszer volt példa arra az életembe ,hogy bomba sportoló lánnyal annyira nem értettem szót,még kedvem se lett volna megdu*ni..

2019. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

SONYA KRAUS


Nem csak a fotói, de a különböző műsorokban tanúsított viselkedése alapján is vonzó.

2019. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Alkatra nincs 1 fix ideálom. Bejönnek a teltebb lányok, de a vékonyak közt is vannak gyönyörűek. A lényeg, hogy úgy összességében nézzek rá és fogjon meg, passzoljon rajta az alak, az arc és a stílus.


Belső terén már húzósabb a dolog.

Legyen intelligens. Ne az itteni "deénintelligensvagyokezérbeszólok" szinten, hanem tényleg. Minden témáról legyen véleménye, amit érvekkel is alátámaszt és ne valami sablonos nézőpont.

Érzelmileg is legyen rendben. Ne legyen kiégve, ne hisztizzen, ne legyen tele komplexusokkal.

Tudja, hogy hol a határ a személyes térben. Legyen egy saját kis világa és értse meg, hogy nem kell 0-24-ben egymás nyakán lógni.

Motiváljon a személyisége.

Szexuálisan legyen túlfűtött. Akarja sokszor, változatosan és legyen nyitott új dolgokra.

2019. febr. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Alacsony, nagyobb feneku, pici cicik.:)


29D

2019. febr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs.

F

2019. febr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Viselkedés és kinézet alapján Tanyja Byron:

[link]

2019. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látom ez a kérdés is csak arra volt jó, hogy a sok frusztrált ember lepontozgasson.
2019. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek. Én felpontoztam. De ha lehet ne hírességeket írjatok, mert hát hinnan tudja a magyar hogy x,y hollywoodi ember milyen valójában. Legalábbis én nem ismerem őket személyesen így meg elég nehéz:)
2019. febr. 24. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!