Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy csak akkor áll szóba velem ha kettesben vagyunk?

Figyelt kérdés
Van egy férfi kollégám aki tetszik nekem, néha úgy tűnik,hogy én is neki(sokszor néz,olyan közel áll hozzám,mint aki megakarja csókolni a másikat, van,hogy a magánéletemről érdeklődik,akkor megy enni vagy cigizni amikor én.)..De feltűnt,hogy csak akkor beszélget velem ha kettesben vagyunk melóban, vagy kint szünetben(általában akkor jön ki amikor én) ha már egy ember megjelenik ott ahol vagyunk akkor nem beszél velem úgy, általában szóba elegyeledik azzal aki csatlakozott hozzánk...Ha beszélgetünk kettesben akkor ő ritkán kérdez, általában én szoktam kérdezni aztán van téma...Miért lehet ez?
2019. okt. 4. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Jó kérdés... nálam pont az ellentéte van. :D Kettesben jól el tudok beszélgetni valakivel, de ha többen vagyunk, akkor majdhogynem kuka vagyok végig.
2019. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet gaznak tartja ha tudjak masok h velem szoba all?
2019. okt. 4. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, akkor miért állna veled szóba/keresné a társaságod?

Esetleg mivel kollégák vagytok, lehet nem akarja, hogy mások felfigyeljenek arra, hogy tetszel neki, mert akkor elindulnak a pletykák és kellemetlenül jöhet(tek) ki belőle.

Mondjuk az, hogy ritkán kérdez, nem hangzik túl jól... Legalábbis én azt szűrném le/(szűröm le saját kollégámnál is sajnos), hogy egyszerűen hiányzik az érdeklődés a részéről.

2019. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem csak az lehet mögötte, hogy gáznak tartja, egyáltalán nem, hanem inkább zavarja harmadik fél jelenléte. Ilyen helyzetben én is kettesben szeretnék beszélgetni az illetővel.

Esetleg harmadik fél "rosszindulatú beszólásától" tarthat... Bármi lehet.

2019. okt. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
68%
Én is inkább kettesben szeretek beszélni azzal, aki nekem tetszik. Ha valaki becsatlakozik, úgy már bizalmasságát veszti a beszélgetés. Nem tudom, hogy miért van ez nálam.
2019. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Férjemmel kollégák voltunk,vagyunk. Az elején viszont soha nem mutatkoztunk együtt az ismerkedési fázisban,mert, ha nem jött volna össze,akkor is pletyka lett volna belőle. Kerültük egymást azután is, hogy össze jöttünk. Munkahely nem egy társkereső. Kb. 7 hónappal később tudták meg, hogy együtt vagyunk,amikor egy tantestületi kiránduláson szájon csókolt. Egyébként többen észre vették, hogy érdeklődünk egymás iránt,mert nyilván,ha egymás mellett elmentünk a folyosón mindig éppen pár szót szóltunk egymáshoz és mosolyogtunk közben és már mentünk is tovább. Most sem csókolom meg vagy ölelem meg társaság előtt. Viszont, amikor munkahelyről kilépünk megölel,megcsókol és kézen fogva megyünk tovább.
2019. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy másik kollégam aki jobaratom regota,mondta h o allitolag ilyen,hogy nem kerdez nagyon magatol..
2019. okt. 5. 09:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobban szeret kettesben beszélgetni. Meg gondolom bejössz neki.
2019. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem lepett,hogy elhivna talalkozni vagy valami...
2019. okt. 6. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!