Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy volt osztálytársnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy volt osztálytársnőm hogyan hívhatnám el talizni kettesben, ha egyáltalán nem volt jellemző, hogy kettesben beszèlgessünk (? )

Figyelt kérdés

Mindig többen voltak körülöttünk, de ő mosolygott rám és érdeklődött rengeteget. Zavarba ejtően figyelt minden mondatomra, akkor ezt még nem tudtam kezelni. De most, 1 év után már tudnám, s mindenképpen szeretnék vele talizni, hogy meg tudjam hogy van.

Szerintetek hogyan tudnék elhívni találkozni egy egykori osztálytársnőt?


2019. márc. 13. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszel neki, akkor igent fog mondani arra is, ha azt mondod "Amúgy arra gondoltam valamikor összefuthatnánk személyesen is dumálni egyet"


Nem kell túlgondolni. Ha nem tetszel neki, akkor akárhogy csűröd-csavarod, el fogja utasítani, hogy kettesben találkozzon veled.

2019. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Milyen tipikus... Amíg ott van, nem kell, mert "ugyan, lesz nála sokkal jobb is". Aztán rájössz, hogy mekkora lúzer vagy, és elkezdesz keresgélni a múltban, hogy vajon kinél lenne egy mákszemnyi esélyed.. Ilyenkor előjönnek a "múltban egyszer rámmosolygott" lányok képei, és a drága kan végighalad a listán, hogy vajon melyiket tudná megdönteni közülük, melyik a leggyengébb láncszem.

Csóri csajok meg otthon várják a herceget, akinek senki más nem kell, csak Ő, mert Ő az Élete Szerelme.

Ha tudnák, hogy mi van valójában egy randira hívás mögött....

Hányok a korosztályodtól.

2019. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Hányok a korosztályodtól.


Én meg a te ostoba dumádtól.

2019. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es van hogy később tetszik meg egy csaj, arra nem gondolsz? Saját példámból tudom és iszonyú rossz amikor tudatosul benned, hogy régen talán még neki is bejöhettél, csak akkor mondjuk még egy másik lányt szerettél, vagy szimplán nem vetted eléggé figyelembe, nem vetted komolyan az ő érdeklődését.
2019. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre való a facebook.
2019. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!