Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem merek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem merek rá mosolyogni nekem tetszo lanyokra/nokre?

Figyelt kérdés
Felek attol, hogy mi van ha visszataszitonak tartanak, ezert jelet sem merem adni annak, hogy bejonnek nekem.
2019. okt. 5. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Normális, de nem éppen célravezető. :D
2019. okt. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pláne akkor, ha nem szép a mosolyod, akkor teljesen érthető lehet.
2019. okt. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon furcsa, mert én meg kb csak a nekem tetsző pasikra mosolygok teljesen önkéntelenül.😄
2019. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
A félelem mióta lenne normális? Sosem volt az. Azért hiszik azt az emberek, hogy normális félni, mert egy tudattalan világba születtek, ami ezt elhitette velük. Egyáltalán nem normális félni. Az lenne a normális, ha teljesen felszabadult lennél, és nem okozna problémát semmi.
2019. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 A félelem teljesen természetes (ösztönös) reakció a veszély ellen. Bár a kérdezőnél más a helyzet. :D
2019. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 És ha valakinek reális a félelme? Tehát ha valóban visszataszítónak tartják a nők, akikkel szemez vagy rájuk mosolyog? Azt elhiszem, hogy nem normális az irreális félelem, de van akinél valós, nem ok nélkül érez félelmet, hanem mondjuk sok negatív csalódás?
2019. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne félj, inkább kefélj. :D


[link]

2019. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!