Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a műkörmös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a műkörmös lányokról?

Figyelt kérdés

Én teljesen más munkát végző biszex lányként sanjnos akaratlanul is egy kicsit "lenézem" őket, nem érzem úgy, hogy mármilyen kapcsolatot ki tudnék alakítani velük. Fb női csoportokban minden 4. csaj műkörmözik, egy kicsit butácskának látom őket.

Ti kezdenétek velük?


2019. okt. 5. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem külső alapján ítélek. Még mindig viselkedés alapján. Szóval igen.
2019. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a velejáró hiszti, hogy úristen letörik, meg ha nem látja holnap a körmös vége a világnak, akkor nincs bajom vele. Ez a körítés zavar csak, de eddig csak olyan műkörmösekkel volt dolgom akikben ott van ez is.
2019. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek sajnos kevéssel találkozok 26f
2019. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Műkörmös lány alatt azt érted, akinek műkörme van, vagy azt, akinek ez a foglalkozása?
2019. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A foglalkozása műkörmös, bocsi, tényleg félreérthetően írtam.
2019. okt. 5. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Kettő körmös csajt ismerek. Az egyik fiatal anyuka, a másik még 'lány'. Tök normálisak.
2019. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Ezerszer inkább egy tisztességes, jó lelkű műkörmös csaj, mint egy hozzád hasonló felszínes sznob.


30f

2019. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs külön vélemenyem a műkörmösökről. Az én manikűrösöm, akihez járok, főleg műkörmöket épít. Semmivel nem butább, mint más ismerőseim, akik egészen más munkát végeznek. Ő szereti a munkáját, mert nagyon kreatív és neki ez egy módszer a kreativitása megélésére. A munkája a hobbija. Irigylem érte.
2019. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!