Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolata van, de emellett simán elmegy más sráccal moziba, foci meccsre, koncertre kettesben(!!), beszél az exeivel, lájkol más férfit is facebookon és a barátján kivül van mással is fent közös képe. Úgy tűnik szereti a barátját, beszél róla sokat, de akkor hogyan tud felhívni a közös lakásukba(!) filmezni más pasit "haverilag"?? Szerintetek az ilyen lánynak van lelkiismerete? Még csak nem is titokban csinálja, hanem teljesen nyiltan. Szerintem lehet, hogy szereti a barátját, de közben jól esik neki, hogy más férfiak is odáig vannak érte és így barátilag kvázi velük is kapcsolatban van. Nem undorító ez?
2018. nov. 24. 22:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
De undorító. Viszont én pasiban ismerek ilyet, hányok tőle!
2018. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nagyon sok fiú barátom van, akikkel igen pont focimeccsre is járok. Kettesben is, hármasban is. Volt kapcsolatom és nem zavarta. Barátok és kész. A nőkkel nem értem meg magam, csak fiú haverjaim vannak. Ez baráti kapcsolat. Te se gondolhatod komolyan, hogy +5 éve tartó barátságokat meg kellene szakítani egy párkapcsolat miatt.


26n

2018. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
2essel ellentétben én úgy gondolom egy kapcsolatban vannak íratlan szabályok amiket illik betartani.
2018. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
hogy komolytalan gyerekes,fejletlen empatikus érzékű és önző.
2018. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is van kint haverommal közös képem, en is be likolok néha mas oasit. Koncertre es focimecsre nem járok...am ott egyáltalán nem kettesben vannak 😂

Néha kocsikazom haverral, nem mindig ketesben.

Exxel csak akkor beszélek pár szót ha véletlen össze futunk.

Igaz lakasomra nem jon fel senki (en pl haverommal lakom, de ő általában a nőjenèl van).

És nekem pl van lelkiismeretem! Nem csaltam meg soha senkit es jelenlegi páromat se szándékozom.

Két jó pasi haverom van. Egyikkel lakom, meg tesóm exe volt. Olyan mint a bátyám, 12eve joban vagyunk es szithatunk egymásra.

A másikka általában biszon talizom (buszvezető). Öt is kb 10 éve ismerem, a feleségével is joban vagyunk.

Am ha nyíltan csinalja és a pasiját nem zavarja, akkor teged mér érdekel? Unatkozol?

N27

2018. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%
Hagyományos felfogású nőszemély,nincs tartása,könnyen elcsábítható.
2018. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Miért undorító barátkozni valakivel? Honnan veszed, hogy odavannak érte? Ha két ellenkező nemű találkozik, azt miért csak szexuális értelemben lehet venni?
2018. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%
Ez gáz. Nagyon gáz.
2018. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Azt gondolom róla, hogy egy egészséges felfogású ember, akinek nincsenek komplexusai vagy idétlen kényszeres gondolatai. Normálisan éli az életét, úgy ahogyan neki megfelel. Most őszintén, hol van itt a probléma?


Én imádom a páromat, nagyon szeretem és a kapcsolatunk is abszolút rendben van. Mindeközben pedig vannak fiú barátaim is, akikkel alkalmanként találkozunk és beszélgetünk (akár kettesben is). Ugyanígy a páromnak is. A páromon kívül mással is van közös képem a közösségi oldalakon. A páromnak szintén. Más ellenkező nemű emberek képeit bejegyzéseit is szoktam lájkolni. Igen, a párom is. Nekem mondjuk nincsen exem, a párom pedig nem tartja a kapcsolatot az ő volt párjával, max ritkán váltanak egy-két szót ha összefutnak. Ugyanakkor ebben sem látok semmi problémát... A filmekben általában heves viszáy, veszekedések és háborúk vannak, mikor véget ér egy kapcsolat, de szerencsére ennek nem kell így végződnie a való életben is. Miért ne lehetne békében elválni egymástól? Szerintem az is teljesen érthető (főleg hosszú kapcsolat után), hogy beszélnek egymással, mert egykor azért mégis sokat jelentettek a másiknak. Mi ebben az undorító?


Nagyon sok minden megváltozott az életemben amikor megismertem a páromat, de arra speciel nem emlékszem, hogy aláírtam volna bármi szerződést, amiben megválok az életemtől, a szabad akaratomtól, a barátaimtól, a múltamtól, az emlékeimtől stb., stb.... Ez még mindig párkapcsolat és nem börtön. Ha nekem a párom ilyen dolgokon kiakadna pl. hogy vannak fiú barátaim is, akkor az bizony nem lenne egy hosszú párkapcsolat...

2018. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%

ismerek több ilyen lányt, akik ugyanezekkel a szövegekkel jönnek mint az előttem írók, az egyik speciel velem csalta meg a barátját, persze erről soha senki sem szerzett tudomást

mint emberek nincs velük bajom, de kapcsolatra biztos nem kéne egy ilyen extrovertált lány

fiú-lány közt hosszútávon nincs barátság, valamelyik oldalról biztos bejön a vonzalom

2018. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!