Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek mi a véleményetek a macskás lányokról? Kizáró ok, ha egy lány macskát tart?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, nemrég befogadtam egy macskát.

Pár barátnőmtől megkaptam, hogy ne már, macskás öregasszony leszek, ezzel megalapozom a jövőmet.

Ennek van bármi valóságalapja? Tényleg "furának" tartjátok a macskás lányokat?

Megjegyzem, nem körülötte forog az életem, nem beszélek róla sokat, szerencsére nem is az a babusgatnivaló fajta. Mondjuk az ágyból lehetetlen leparancsolni, mindig mellettem akar aludni).

25/L



#macska #állattartás #cica #macskás lány
2018. nov. 18. 15:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Nincs alapja, a macskák aranyosak. Nekem sokkal több van, mint egy.
2018. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ketto is van. Es egy parom is, aki imadja oket.
2018. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Bennem van valamilyen megmagyarázhatatlan vonzódás a macskák irányába. Nem, nem szexuális vonzódás. :)

Csak egyszerűen valamiért nagyon tetszenek. Kutyát nem tartanék, de macskát igen, ha tehetném.

Egyszer majdnem befogadtam egyet, de végül nem tettem, mert nem sokat voltam itthon akkoriban, és mit csinált volna itt egyedül ebben a sötét szobában?

De a lényeg, hogy pár évvel ezelőtt bejött a lakásban ,mert a földszinten lakok, és nyitva volt az erkélyajtó. Csak azt vettem észre, hogy a konyhában esnek le a polcról a dolgok. Nagyon megijedtem. Aztán nem zavartatta magát. Felugrott a bevetett ágyba, és elkezdte nyaldosni a seggét. :) De nem zavartam el. Adtam neki tejet. Utána még láttam párszor a környéken, de azóta se.

2018. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Hülyeséget beszélnek a barátnőid. 2 macskám van és 4 éve vagyok kapcsolatban, a párom inkább kutyás, de megszerette a cicáimat is.

Ha valaki érdeklődik irántad, egy macska miatt nem fogja azt mondani, hogy 'uhh, inkább mégse köszi' ezt hidd el :)

27/N

2018. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%

Allergiás vagyok a macska szőrre.


Ha a csajnak van macskája, és bent lakik a lakásban, akkor köszönöm, inkább nem kezdek vele.

2018. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szeretem a cicákat, aranyosak meg minden. De olyan allergiás vagyok rájuk, hogy nem bírok sajnos egy légtérben lenni velük.
2018. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%

5 év házasság után kaptam kaptam macskát a férjemtől. :)


A nagynéném sosem ment férjhez, és utálja a mnacskákat.

2018. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Imádom a cicákat, nekem is van egy, úgyhogy nem lenne gond.

35/F

2018. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem két macskám is van. És? Szerintem nagyon aranyosak. És szeretem őket
2018. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

Én egyedi eset vagyok.....

Borzalmasan allergiás vagyok a macskaszőrre, 1x voltam olyan lánnyal együtt akinek a macska az ágyában aludt és mindig majd meg fulladtam.....


szóval esetemben soha nem lehetne a macska a hálószobában....

2018. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!