Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok HIV fertőzött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok HIV fertőzött lenne, elhagynátok?

Figyelt kérdés
Merőben elméleti kérdés,most nincs szó megcsalásról,se semmi ilyesmiről,és tegyük fel,ti nem vagytok még fertőzöttek.A barátnőmmel szóba került a téma,és ő azon a véleményen van,hogy ha kiderülne,hogy én HIV-es vagyok,gondolkodás nélkül elhagyna,mert senkiért nem kockáztatja az egészségét.Engem ez kicsit mellbe vágott 4 év kapcsolat után,kíváncsi vagyok,ti hogy látjátok.

2019. márc. 25. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem rég olvastam egy hírt, hogy már megvan a második teljesen tünetmentes HÍV fertőzött, nem vagyok benne a témában, nyilvánvalóan először utána néznék a lehetőségeknek, s mérlegelnék.


Én nem vagyok benne biztos, hogy ott hagynám, bár azért te sem lehetsz amiatt felháborodva, hogy ha valaki nem akar egy egész életre szóló gyógyítatlan betegséget ...

2019. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha fertőzött vagyok, akkor nem, ha nem, akkor igen, mert nem akarok az lenni.

32/f

2019. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, túl könnyen mondhatta rá mert tudja hogy nem vagy az, de ha nem lenne biztos hogy nem vagy, akkor már nehezebben válaszolna rá szerintem. Így én is könnyen kijelentem hogy nem lennék együtt a párommal, mert tudom hogy nem az, de ha nem lennék benne biztos, akkor bizony össze zavarodnek és nem lenne konnyu a döntés.
2019. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező! Te elhagynád a barátnődet, ha nem lenne hajlandó lefeküdni veled soha többet? Sőt, még megcsókolni sem volna hajlandó.
2019. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Kövezzetek meg, de én is szakítanék.

Hiába lehet gyógyszerekkel elérni a nem fertőző állapotot, én nem tudnék önfeledten vele lenni.

2019. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4,csók útján nem terjed,illetve megfelelő védekezés mellett szabad szeretkezni is.Persze érthető,ha valaki mégsem akar kockáztatni.

#5,senki nem kövez meg:) Minden véleményre kíváncsi vagyok.

2019. márc. 25. 20:52
 7/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
54%

Fájó szívvel, de igen.

Nemakarok éccben megdögleni :D

2019. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem. A modern orvostudomány már meghaladta ezt a problémát, léteznek gyógyszerek, amelyeket ha szedsz, drasztikusan csökkentik az esélyét, hogy elkapd a vírust. (pl. Truvada) És engem nem úgy neveltek, hogy beteg embert a sorsára hagyunk.
2019. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

ha életem szerelme lenne, biztos hogy nem..jóban rosszban, betegségben egészségben.... na mind1

22/l

2019. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Diavolino44 ***** válasza:
72%

Röviden igen.

Ha én lennék az, akkor kidobnam egyből. Nem is állítanám kérdés elé. Nem akarnám, h végig nézze ahogy a haláltusamat vívóm. Neki az nagyobb fájdalom lenne látni. S megértené ha megtudná, miután meghaltam s küldök neki egy levelet. Így tiszta.


A probléma az az, hogy csók útján is tud terjedni. Igaz speciális körülmény, de az ilyen jellegű immundefinencias betegeknek elég gyakori, hogy szájban kezdődnek sebek amik tudnak vérezni. S az osszekeveredik a nyállal, s van ra esély, hogy így fertőzzon.

2019. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!