Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt a lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt a lanyok nagyresze? Miert olvasod el, ha utana majd napokig nem valaszolsz?

Figyelt kérdés
Ram ir,hogy szia,mi a helyzet,reg nem beszeltunk.Valaszolok is rogton,ahogy megkapom az uzenetet.Megnezi,napokig nem valaszol,majd 2 nap mulva ir,hogy ''bocsi dolgom volt,2 muszakban dolgoztam,es este csak ugy felneztem fbra,de senkinek sem tudtam valaszolni,amugy minden oke velem is'' .... magyarazza meg valaki nekem,hogy az ilyeneknek mi ertelme van..

#Facebook #Messenger #netes komunikacio
2019. okt. 5. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmi. Ahogy a szia mizu kérdésnek se.
2019. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled őket. Ha én odavagyok valakiért, egyből írok neki. Olyan nincs, hogy két napig nem érek rá!
2019. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Lefordítom: egotuning, ilyenkor ellenőrzi a pasifelhőjében lévő béta szárazbarátokat

Totál érdektelen vagy számára egyébként mint férfi

2019. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak pasikkal csinaljak ezt, ha ez megnyugtat. Baratnokkel is. "Bocsi, azt hittem, hogy valaszoltam." Ez volt a legutobbi.

Az ilyen emberek csak ugy tesznek, mintha fontos lennel nekik, de valojaban teljesen mindegy nekik, hogy mi van veled. Egyszeruen nem erdekled oket.

2019. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Én se válaszolok. De azért elolvasom, mert miért ne. Viszont annyit nem ér, hogy reagáljak.

30/F

2019. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben ertem.De akkor miert ir O ram?...es ha baratnok,akkor miert viselkednk igy egymassal? az ilyen nem baratsag..
2019. okt. 6. 00:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem volt kedve visszaírni, nem volt mit visszaírjon, lekötötte más dolog, nem érezte jól magát, mit kell ezen fennakadni?

De, érdekled, csak (még) nem olyan szorosan hogy kötődjön hozzád.

2019. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát a becsekkolás, hogy jól vagy-e, az annyi. Ha arra írod, hogy minden oké, arra nagyon nincs mit válaszolni. Mondjuk én nem is vagyok híve a mindennapi kapcsolattartásnak harmadfokú ismerősökkel.
2019. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindkét nem csinálja, szimpla idióták, akik figyelemre vágynak. Írnak egyszerre 30 embernek, aztán megvan a napi adagja. Szard le őket.
2019. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!