Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a fiatal lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a fiatal lányok nagyrésze?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, mielőtt valaki félreérti, és meglep a nőtársaim saját magukhoz, férfiakhoz, párkapcsolatokhoz, szórakozáshoz való viszonyulása.

3 lány volt mindössze a csoportunkban egyetemen. Mindhárom évek óta masszívan dohányzott, sokszor nem jöttek be órára, mert másnap reggelig sem tudtak kijózanodni hétköznap, és bár volt párkapcsolatuk, csak az alá nem feküdtek volna be, aki nem akarja.

Ezzel még nem is lett volna gond, ha nem zárnak ki teljesen, amiért én ebben nem kívánok részt venni.

Szerettem volna jóban lenni velük, de annyira utáltak, amiért én nem tartottam velük. Kedves voltam velük az elején, de amikor jöttek az olyan megjegyzések, hogy micsoda lúzer vagyok, amiért nem dohányzom, nem voltam még soha részeg, és nem használom ki, hogy bárki szívesen megdugna, ők ilyen lúzerekkel nem fognak barátkozni.

Gondoltam, oké, akkor hagyjuk egymást, nem kerestem a társaságukat az első pár hét után, többet soha nem beszéltünk, másokkal barátkoztam, akik más szakra jártak.

De ezek a fenti csajok nem tudtak leállni. Folyton utánam ordibáltak a folyosán, hogy "dögölj meg", "téged meg kéne tépni" "hülye krv.", mint kiderült, az is zavarta őket, hogy aki az egyiküknek tetszett srác, annak én tetszettem (nem volt köztünk semmi, látásból ismertem).

Egyszer majdnem kidobták őket koliból is, mert a szobában dohányoztak többszöri felszólítás ellenére is.

De nem csak ők voltak ilyenek, a szobatársam ill a szemben lakó csajok is.


Tényleg ilyen a mai átlagnő?


2017. okt. 8. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

és nem csak a lányok ilyenek hanem a fiúk is

trink/cigi/k.rvulás

2017. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ez már unalomig el lett pofázva.

Szar emberekkel hozott össze az élet, ne belőlük vonj konzekvenciát!


A hülyék mindenhol megtalálhatóak, mindig köztünk járnak, legyen az nő vagy férfi!

2017. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez miért felnőtt párkapcsolatok?
2017. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen, sajnos a lányok többsége valóban ilyen, és örülök, hogy nőből is van olyan, aki ezt belátja. Szerintem a média káros hatásai miatt ilyenek, mert ezt állítják eléjük követendő példaként.
2017. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen not sem ismerek, szoval te valami nagyon suttyo, troger koliban lakhatsz es gondolom nem mernokinformatika hallgatok vagytok.
2017. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ezen múlik, de tolmács-fordító szakon volt.

De gondolná az ember, hogy aki egyetemre megy, az azért kicsit magasabb szinten van agyilag. (Itt nem az ivásra-bulizásra gondolok, hanem hogy kötekednek azzal, aki ezt nem teszi)

2017. okt. 8. 14:36
 7/11 anonim ***** válasza:
6# Nem igazan, lehet 10 eve meg presztizsnek szamitott a diploma, de manapsag mindenkinek van, barki meg tudja szerezni, aki akar egyet. Semmit nem szamit szinte es semmit nem bizonyit, plane nem azt, hogy valaki ertelmesebb, intelligensebb masoknal. Mindenesetre en tenyleg nem ismerek ilyen noket, nem lehet, hogy mas miatt utaltak? :D Sok dohanyos ismerosom van, en is dohanyzom, soha az eletben senki nem tartott meg gaznak valakit azert, mert o nem dohanyzik :D
2017. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ezt látom sok egyetemista lánynál. Akik nem ilyenek azoknak vagy régen barátja van vagy nem sok esélyét látom, hogy mondjuk velem komolyabb szinten leállnának, még ha amúgy szoktam is velük beszélgetni.

Akikről te írsz az tényleg valami legalja brigád lehet.

Az annyira nem zavar, ha néha részeg egy lány, mondjuk ne legyen eszméletlen. De ezek a folyton bulizósak tényleg gázak.

A szexualitás megélése meg tényleg egy fertő sok fiatal lány (fiúk is) körében. Sokan nincsenek kapcsolatban, de azok is dugnak akive éppen lehet és tetszik is nekik.


Nem minden nő és férfi ilyen azért az egyetemen, de jelentős szinten mennek ezek a dolgok.

2017. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megint a legjobb (#4) van lepontozva....


Egy normális férfinak az ilyen "nők" sosem kellenének... az a bajuk, hogy te nem vagy olyan nyomorék, mint ők.

2017. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy imádom, amikor valaki egy sz@r társaságban van, és emiatt kivetíti a tapasztalatait mindenki másra, pláne, ha nőkről van szó. Igen kérdező, te vagy a különleges hópehely, az egyetlen, akit nem ért el a nőket fertőző dekadencia. Én anno infós szakos középsuliba jártam, szóval kb 5ször annyi lecsúszott, rosszéletű pasit ismerek, mint lányt, de nyilván felfogom, hogy ez csak egyéni tapasztalat.

Amúgy meg ha érdekelnek ezek a dolgok, akkor inkább statisztikákat olvasgass, ne a nőgyűlölők fészkében kérdezősködj, mert onnan pontosabb képet kaphatsz, márpedig azok szerint még mindig több dohányzó és alkoholista férfi van, mint nő...

2017. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!