Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez belénk van kódolva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez belénk van kódolva?

Figyelt kérdés

Észre vettem és magamról is tapasztalom 35 éves ffiként,hogy a kor előre haladtával egyre jobban inkább a 17-25 éves lányok tetszenek. Korábban amikor én voltam 18,20 éves pedig megőrültem az olyan 45,50 éves nőkért akik úgy néznek ki mint Jennifer Aniston vagy Monica Bellucci!

De sok nő ismerősöm van akik csinos vonzó 45,50 felettiek és szó szerint undorodnának mér egy 60 vagy 60 feletti férfiaktól..na és vajon kik tetszenek nekik is? A fiatal huszonévesek!

Imádnak flörtölgetni fiatal srácokkal.


2019. okt. 6. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

A jó húsleves receptje, öreg tyúk, fiatal répa!

72/N

2019. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél idősebb a jó bor, annál finomabb és annál többet ér.
2019. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Engem sosem vonzottak idosebb nők. Főleg nem anyámmal egyidősek. Szóval attól hogy te vonzódtál hozzájuk, attól még más nem biztos. Ha öreg leszek szerintem akkor sem fognak tetszeni nekem, szóval ezért még se nősülök. Ám sem szeretem az elkötelezödèst.
2019. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!