Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki olyan pasival/csajjal van együtt aki nem az esete?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy nem jön be annyira külsőre, de azért együtt vagytok vele.

Nekem két ilyen ismerősöm is van, aki úgy van együtt a pasijával, hogy kereken megmondta hogy nem jön be neki külsőre,és személyiségileg sem teljesen, illetve ha lehetne váltana jobbra. Mikor megkérdeztem hogy akkor miért vannak együtt, annyit mondott hogy én könnyen beszélek, aki egy "férfiideál" és akárkit megkaphat. Szóval azt vettem le a szavaiból, hogy ezt úgy értette hogy nem tud jobb pasit kapni, és ezért inkább megelégszik azzal ami van. Van itt még valaki ilyen? Hogy tudtok olyan emberrel lenni aki nem jön be? Mármint csaj létemre ha nekem nem jön be a pasi, akkor el sem tudom képzelni hogy szexeljek vele, nemhogy x hónapig kapcsolatban legyek.

Félreértés ne essék, nem ítélek el senkit, csak kíváncsi vagyok.


2019. okt. 6. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Jól mondták a barátnőid. Könnyű egy "fullos" lánynak oktatgatni. Én átlagos, de magamra adó lány vagyok, az élettársam nem az esetem, egy tipikus lúzer, sokszor az idegeimre megy, de összejöttem vele, mert mindenképpen el akartam költözni otthonról, és neki volt lakása. A szeme majd kiesett ha meglátott, de persze hozzám sem mert szólni. Hát kezdeményeztem én, és pár hónap múlva költöztem. Én irányítom, azt teszi amit akarok. Ennek három éve. 22/l
2019. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
88%
Olyna velem is megesett hogy külsöre nem éppen volt az ideálom de ezt belsövel kompenzálta böven szerintem ha még az se stimmel és együtt vannak akkor a barátnöidnek valszeg valami önértékelési problémájuk van és magányosnak érzik magukat
2019. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem oktattam, csak megkérdeztem, pusztán kíváncsiságból.
2019. okt. 6. 11:05
 4/16 anonim válasza:
3%
Szerintem a legtöbb kapcsolat ilyen. Mert azt tapasztaljuk hogy azoknak nem jövünkbe akik nekünk igen, ès fordìtva. Aztán kompromisszumot kötünk ès màris lesz kapcsolatunk.
2019. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Sztem hosszutavon nem mukodik.

Nekem nagyon tetszik a baratom. Total felhuz az is, ahogy setal..

Arrol nem is beszelve, ahogy a ram nez. Ez a pillanatas mindig hianyzott az eletembol.

Es azt gondolom, hogy minden olyan kapcsolat, amibol hianyoznak azok az apro dolgok amikbol tudjuk, h bejovunk egymasnak, mind hibanak szamitanak.

Hiszen ffi-no kapcsolatokrol beszélunk. Nem barati, uzlettarsi, lakotarsi stb..

Es sztem hiba atk@rvalkodni az eletet erdekkapcsolatokkal, vagy kapcsolatpotlekokkal.

2019. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
A barátnőid palijai tuti nem gazdagok, ha azok lennének nem lenne ilyen rinya.
2019. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
#1 Ez nem semmi...:)
2019. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Rövid ideig volt ilyen.

Átlag alatti nőként hadd ne ecseteljem, milyen férfiaknál van esélyem. Akkoriban annyira szenvedtem a "nem kellek a kutyának sem, egyedül fogok megöregedni"-érzéstől, hogy úgy döntöttem, kipróbálom, összejövök egy ilyennel, aki ugyan egyáltalán nem vonzott, de legalább hajlandó volt szóba állni velem. Nem tartott sokáig, még a csókja sem esett jól... Én sem értem, hogy ezt hogy lehet hosszabb ideig bírni.

2019. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem súlyos önértékelési zavarai vannak annak, aki ilyen "kapcsolatba" bele tud menni.
2019. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Első vagyok. Miért lettem lepontozva egy őszinte válasszal? Az élettársam ma is szűz lenne, ha én nem intézkedem. Én pedig már megőrültem volna anyámékkal egy kis kihalt faluban.
2019. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!