Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki olyan pasival/csajjal van együtt aki nem az esete?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy nem jön be annyira külsőre, de azért együtt vagytok vele.

Nekem két ilyen ismerősöm is van, aki úgy van együtt a pasijával, hogy kereken megmondta hogy nem jön be neki külsőre,és személyiségileg sem teljesen, illetve ha lehetne váltana jobbra. Mikor megkérdeztem hogy akkor miért vannak együtt, annyit mondott hogy én könnyen beszélek, aki egy "férfiideál" és akárkit megkaphat. Szóval azt vettem le a szavaiból, hogy ezt úgy értette hogy nem tud jobb pasit kapni, és ezért inkább megelégszik azzal ami van. Van itt még valaki ilyen? Hogy tudtok olyan emberrel lenni aki nem jön be? Mármint csaj létemre ha nekem nem jön be a pasi, akkor el sem tudom képzelni hogy szexeljek vele, nemhogy x hónapig kapcsolatban legyek.

Félreértés ne essék, nem ítélek el senkit, csak kíváncsi vagyok.


2019. okt. 6. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Ez hogy olyan párunk van akit tetszik, kívánjuk csak a szép emberek kiváltsága.

Csúnyáknak erre egyszerűen nincs lehetősége.

Vagy beérik azzal aki jut, vagy egyedül maradnak.

Mit hittetek, miért vannak 30+ éves emberek akinek még egy kapcsolata sem volt?

Mert nem tudtak belemenni egy ilyen helyzetbe.

Üdv a valóságban.

2019. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Rengeteg szép lány van, aki azt nézi, hogy jó kocsi szép lakás legyen. Beleülnek a készbe, és a farokba. Ezeknek a srácoknak elnézik azt is, ha csalják, verik őket. Akkor vlbiztosan nem szerelmi kapcsolat. Mégis tűrik.
2019. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a baratnőm kűlsőre nem jön be de a szemelyisége nagyon ! Fura mennyire egy hullámon vagyunk mindenről tudunk beszelgetni sokat nevetünk es sok dologban passzolunk!
2019. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Én egyszer egy szakitás után megpróbáltam de nem ment.Többé nem mennék bele az ilyenbe,ha egyedül maradnék akkor se.
2019. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
A volt barátnőm amikor faképnél hagyott, azt vágta a fejemhez, hogy sosem szeretett, örül hogy megszabadul tőlem. Pedig ő csalt meg engem, és még neki állt feljebb. Utólag összeállt a kép. Az ilyen szép lányok szóba sem állnak velem, ô meg szabályosan kikezdett velem. Három hónap múlva már hozzám akart költözni. És nálam is lakott tíz hónapot.
2019. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Shepherd19 válasza:
Igen, átlagos férfiként kb. csak így lehet esélyünk, ha felmutatunk egy jó kocsit, vagy szép saját lakást, és látványos egzisztenciát.
2019. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!