Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Most ismertem meg eggy fiút, nagyon rendes, kedces, vicces de zavar a mérete, túl nagy a számomra. Nem szeretnék szakítani vele.

2019. okt. 6. 11:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hát figyelj ha rendes kapcsolatot akarsz cska mond meg neki konkrétan hogy neked ez tul nagy és probáljátok megoldani mondjuk hogy ovatosabban vagy hasonlo ha meg nem sikerül igy se igazibol rajtatok mulik a folytatás de ha el se mondod a problémát cska mindkettötöknek kinos lesz a szex
2019. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció csodákra képes!!!

Mindent meg lehet beszélni és még is kell!!!

Nem tehet róla, hogy nagy neki de tud vigyázni vele és rád is sex közben😉

2019. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég buta vagy...

Zavar benne egy olyan dolog amin nem tud változtatni és mégsem akarsz vele szakítani...

Most erre mit vársz mit mondjunk....?

2019. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Műtétileg lehetne változtatni, nem hiszem hogy sok nőnek bejön. De ha óvatosan csinálja akkor jó. Mondtam neki hogy lassan szeretem. Nem azt hogy túl nagy és fáj egy kicsit.(22cm) lenne szó m
2019. okt. 6. 11:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy egy ilyen ostoba pitsa miatt megműtteti? LOL


Ne csak szopásra használd a szád.

2019. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#6 nem értem miért lennék az? Igen is előfordulnak ilyen problémák eggy kapcsolatban. Azért mert a tied lehet, hogy kicsi. Nem kell magadból kiindulni
2019. okt. 6. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elatláltad. Nekem olyan kicsi, hogy nincs is. :)

De mi lenne, ha kommunikációra is használnád a szád? Alig ismered, összefeküdni már össze mertél vele, de ezt nem mered elmondani? Szép kis kapcsolat.

Mondjuk, annak tuti örülni fog, hogy le akarod vágatni.

2019. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallod inkább hagyd ott szerencsétlent. Ekkora idiótát komolyan.

Kiváncsi lennék mit szólnál ha megkérné hogy plasztikáztasd a puncid mert elég tág... Valószínűleg egyből rohannál megcsináltatni...Persze😅

2019. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Beszéld meg ezt vele.Mi itt nem tudunk ennél többet segiteni.
2019. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem passzoltok, azt ő is érzi. Tehát olyan dologról beszélsz vele, amit tud, neked kell elmondani, hogy mivel tud segíteni ezen.
2019. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!