Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm szerint akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik ismerősöm szerint akit igazán érdeklek, az elhív pl kávézni vagy ilyenek. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Mert velem nagyon-nagyon régóta nem történt ilyen.

Igaz, egyetemen vagyok és itt a különböző programokon ismerek meg új embereket, aztán jóban leszünk, aztán esetleg valami buliban megpróbálnak lekapni, és ennyi.

Nem adnak ilyen formaságokra. Pedig nagyon-nagyon sok embert érdeklek, de valahogy úgy érzem nem komolyan. Akit meg komolyan, az se tudja ezt ilyen formába önteni, hogy esetleg randira hívjon.

Ez valami generációs dolog esetleg?


Vagy ha senki sem vesz komolyan, akkor mit kell tennem, hogy komolyan vegyenek? Igazából itt töltöm minden időm, szóval itt is tudok ismerkedni. Úgy ismernek, mint valakit aki 2 évig komolyabb távkapcsolatban volt az egyetem elején, aztán meg amúgy egy emberrel feküdtem le. Szóval nem hiszem, hogy indokolt lenne engem komolytalan nőnek gondolni.


2019. okt. 7. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem közvetlen igaz ez, először ki kell alakuljon a közös szimpátia, beszélgetés, és aztán lehet pl. - "Igyunk meg egy kávét együtt".

Ha passzív egy lány az ismerkedésre, (elkapja a tekintetét, nem fogadja a köszönést) biztos nem azzal indítok, hogy elhívom kávézni.


Nem vagy kissé zárkózott típus?

2019. okt. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Egyrészt, azt gondolom igaz kellene, hogy legyen. Ha valakinek tetszel, lépjen, ne kifogásokat keressen.


Ugyanakkor nőként meg tudom érteni, mennyire nehéz ez a lépés. Sokan félnek a visszautasìtástól, mert lássuk be, az nem kellemes. Pláne, amikor egy nő ezt igen prosztó, megalázó módon teszi. Lehet hogy egy ilyen után nekem is elmenne a kedvem a próbálkozástól.


Annyit tudok tanácsolni, hogy ha tetszik valaki, próbáld finoman bìztatni. Mosollyal, beszélgetéssel, hátha bátorságot gyűjt, és elhìv randizni!

2019. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem generációs probléma, de ha ugyebár ott vannak az egyetemi bulik, rendezvények, események akkor miért akarjon bárki külön helyre "vonulni"? Persze akar majd moziba stb. menni (klasszikus randira), de ott a lehetőség az orrod előtt, miért nem úgymond az alacsonyan csüngő gyümölcsöt szeded le először?
2019. okt. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Valóban.

Az a fajta együttlét, amire vágyhatnának, hívhatnának, eleve megvan.:)

Így meg tudnak ismerni, időt tudnak tölteni veled.

2019. okt. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Savlekotő ***** válasza:
24%
Mert ma már nem éri meg tenni,mert 10 ből 9 nő az első találkozáson v randin ledobja a bugyit,senki nem fog vacakolni kávéval meg formaságokkal.
2019. okt. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez nem igy mukodik. Vannak felos emberek is...

Az ismerosod magabol indult ki... max.

2019. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5. Adott not ez hol erdekel? Ha egy pasi nem vacakol az huzhat is el mert evidens mit akar csak? Akkor az baj ha lelep? Pont hogy nem :D
2019. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5 Te fehérnemű üzletben dolgozol? :) Mert egy csomó hozzászólásodban bugyikról írsz.
2019. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van.... Mondjuk a bulikba ritkán megyek el, de ott nagyjából az a módi, hogy tök mindegy, csak valaki legyen meg az éjszaka, mert akkor már megérte eljönni. Én meg nem vagyok ilyen, nekem ez nem hiányzik, meg azt se akarom, hogy egy vadidegen a számba dugdossa a nyelvét vagy taperáljon, szóval erről ennyit. Voltak, akikkel tök jól elbeszélgettünk, odajött hozzám, írt nekem, milyen jól érzi magát velem, így kedvel, úgy kedvel stb., aztán ahogy levizsgáztunk és jött a nyár, hopp el is tűnt... hát kb. ennyire voltam fontos. A többség meg szimplán csak érdekből ismerkedik, hogy azért mindenki tudja, hogy ő jófej meg milyen rendes meg milyen vicces és amúgy adhatsz jegyzetet, ha van meg felírhatnál a katalógusra... Úgyhogy átérzem :D
2019. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De ti ilyenkor teljesen passzívak vagytok és várjátok, hogy csak a srác tolja a szekeret? Nektek degradáló dolog megkérdezni tőlük, hogy nincs-e kedvük elmenni moziba vagy valahova? Vagy esetleg tudtukra adni, hogy tetszik nektek.
2019. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!