Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tündérmese szerű sztori az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tündérmese szerű sztori az egyik ismerősöm élete jelenleg. Annyira vágyom én is arra, hogy ilyesmi fordulatot vegyen az életem! De úgyse fog, keveseknek adatik meg. Mégis, hogy tudnám legalább az esélyét megadni, hogy történhessen velem ilyesmi?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Van egy lány, akit kicsit mindig irigykedve figyeltem, milyen szép. Nagyon jó az alakja, karcsú derék, hosszú láb, lapos has. Nagyon könnyen tud lebarnulni nyáron, haja is mindig tetszik, mert hosszú, szépen tudja befonni, kiengedve is szép. Nem sminkel semmit, csak ha esemény van, mert nem szorul rá, olyan szép az arca. Azt mindig is sejtettem, hogy pasikkal nincs gondja. Aztán lett barátja, együtt voltak évekig, nagyon rendes pali volt, nem is nézett ki rosszul, olyan átlag felettinek mondanám. Aztán szétmentek, szingli volt fél évet, én ekkor mentem szét párommal. És lett új palija a lánynak, találkoztam vele. Annyira szerencsés! Ez a pasi is nagyon rendes, nagyon intelligens, mint az előző, nagyon szimpatikus, könnyen megkedvelhető. Biztos vannak hibái, tudom exének is voltak, de olyan nagy baj nem lehet vele. És ez a pasija mindemellé meg rohadt jól is néz ki, főleg fürdőruhában, mikor meglátod a testét a ruha alatt... Ha én egyszer egy ilyen testű férfival szeretkezhetnék! És ez a barátja magyar ugyan, de külföldi magyar, csak látogatóba meg nyaralni voltak Magyarországon. Külföldön ismerkedtek meg, a csávónak van saját lakása, be is költöztette magához a lányt. Akkora mázlista a lány, hogy az nem igaz. Mint valami tündérmese, olyan ez számomra. Mit meg nem adnék érte, értem is jöjjön a herceg fehér lovon, de maga a nagy betűs SZERELEM, és mentsen ki az itthoni retekből szép helyre lakni, jobb életkörülmények közé. Hab a tortán, hogy a srác nagyon is komolyan gondolja a lánnyal, nem egy csajozógép, mielőtt összejöttek, évekig nem volt senkije, inkább kivárt a megfelelőre, kivárta, hogy nagyon szerelmes legyen, és majd akkor, az a lány lesz a barátnője... És ez a lány volt akkora mázlista, hogy pont kiment külföldre, pont megismerkedtek, és a csávó pont megpróbált vele ismerkedni, aztán gyorsan beleszeretett, és nyomult, udvarolt, ostromolt, mert szerelmes lett... Udvarolna, küzdene valaki értem így! Akarna valaki engem ennyire! Számomra nagyon romantikus az, ha a férfi már előbb vágyik a nő iránt, mint hogy a nő különösebben érdeklődne a pasi iránt. Mert akkor tényleg az van, hogy a pasi igenis küzd érte. És mire a nő beleszeret, addigra biztonságban van a szíve, mert olyanba szeretett bele, aki viszonozza, és automatikusan összejönnek minden további nélkül.
2019. júl. 1. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Jesus fucking christ ez mi a lopikula?


Ad1 a nyomulas meg nem beleszeretes, csak egy "tetszel gyere ismerkedjunk". Masreszt meg halal felszines vagy igy a leiras alapjan. Kb 15 evesen almodoztam arrol, hogy eljon az en hosszu haju goth sotetmagusom fekete paripajan, elvisz fantazilandbe ahol neha kikotoz meg elfenekel meg jol megrak, de mindekozben szeret es misztikusan sotet felmosollyal birtokloan fonja korem eros karjait... miozben valami jokis metal duborog a hatterben



Hubzzmeg. Szoval ebredj fel. Tanulj pl vmit hogy ne egy pasitol kelljen varnod a megmentest....

2019. júl. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Na kezdjük azzal, hogy ez valójában közel sem tündérmese csak egy szép kamu amit a kiscsaj előad vagy te látod mögé a dolgoknak de nem igazak.

Például ha valaki eddig nem akart megállapodni, hajtotta a csajokat az nem fog megváltozni varázsütésre. Aki eddig képtelen volt durván beleszeretni egy nőbe annak nem fog ez menni a századiknál sem. Nem tudom honnan veszed ezt a csoda sztorit, hogy hogy megváltozott a csaj mellett de 99%, hogy egyszerű kamu mert ciki azt mondani, hogy hát ige, csajozgat mellette is a pasi. Kutyából nem lesz szalonna.

A másik pedig, hogy ha várod a szőke herceget fehér lovon akkor soha az életben nem lesz normális kapcsolatod. Ne azt várd, hogy majd valaki bevágtat és kiszed a retekből hanem TEGYÉL ÉRTE, hogy a saját életed rendben menjen. Az ilyen csodára várós nők senkinek nem szoktak kellenni, mert semmilyen értéket nem tudnak felmutatni. Hogyha olyan férfit akarsz aki intelligens, jómódú, értelmes, szerelmes típus, nem csak trófeanő vagy neki akkor neked kivétel nélkül az összes elvárt tulajdonságot szintén hoznod kell neked is. Senkiért nem fog egy értékes férfi rajongani hogyha nem értékes maga is.

A töndérmesék és a jó kapcsolatok azokkal az emberekkel történnek akik nem hercegnősdit játszanak hanem urai az életüknek és tesznek azért, hogy jó legyen a helyzetük nem pedig másoktól várják ezt.

Két eset lehet, vagy egyszerű trófeacsajról van szó a sztoriban aki szeret mást mutatni kifelé mint ami a valóság, vagy pedig egy baromi értékes ember. Ok nélkül senkivel nem történnek jó dolgok és egy értéktelen embert senki nem fog ajnározni.

2019. júl. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szentélyt is emeltél már ennek a csajnak?

Egy baj van veled.Rettentő irigy és féltékeny vagy!

Szerintem engedd el az ő életét és éld a sajátod.Te így látod őket,de belülről hidd el el ez nem ilyen.

Kicsit szállj le a földre és élj a valóságban.

2019. júl. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Roppantul felszínes vagy és az értékrended is az (legyen jól kereső, tip-top stb), ami a szerelemhez vajnyi kevés. Egyetlen egy dologban tudok azonosulni veled, hogy azokat a lányokat becsültem én is meg akikért úgymond "harcolnom" kellett, akik nem adta könnyen magukat.

Lehetett volna jobb partnerem ha felszínességre mennék, volt olyan akinek szülői segítséggel saját lakása, kocsija volt, emellett nem keresett rosszul (bár én sem panaszkodhatok) és külsőleg is tip-top volt. De mégsem volt meg az a megfoghatatlan belső szikra ami miatt ez a kapcsolat hosszútávú legyen. Jelenlegi barátnőmet a neten ismertem meg, már akkor szimpatikus volt, mielőtt még láthattam volna. Jól el tudtunk dumálni, egy idő után már a semmiről is, csak hogy halljuk egymás hangját. Most novemberben leszünk majd 4 éve együtt, de még mindig ugyan olyan intenzívitással rajongok érte, egyszerűen kikapcsol a társasága, imádom a humorát, a személyiségét stb. Lehet, hogy külsőleg volt jobb is és lehetett volna jobb is, de nekem mégis ő kell és úgy ahogy van.

2019. júl. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Meg kell teremtened a lehetőséget, hogy ez kialakulhasson,. És mikor odaérsz, akkor képesnek kell lenned megragadni azt!

Nézzük mi kell ehhez... külső és belső!


A jó kinézethez alapvetően kell egy genetika. De amin nem tudsz változtatni, abba nem megyek bele most.


Tehát edzés és étrend! Bőrnek nagyon jót tesz, ha elhagyod a tejtermékeket, glutént és cukrot. Ez iszonyat nehéz. Pl. tejben rengeteg a kalcium, szinte lehetetlen másból pótolni. Ezért is nehéz ilyen étrendet összerakni. Főleg ha mellé még azt is szeretnéd, hogy edzésnek is megfeleljen az étrended.

Edzésben két dologra kell fogyelni. Első körben izmokat kell fejleszteni, tehát tömegnövelésről van szó. Az izmok adják a formáidat. Akkor leginkább a popsi részről beszélhezünk itt. Formás segg nagyon vonzó tud lenni, és a vonzalom a szerelem egyik alapja. Ezért kellenek ezek a fejlesztések neked.

Aztán ha a formáidat már tudják tartani az izmaid (kb fél év rendszeres edzés elég, hogy kezdésnek), akkor jöhet a testzsír leadása. Ehhez szálkásító edzés kell. Ez megint fél év, tehát összesen egy év. Azaz jövő nyárra bombatested lehet!


Akkor nézzük a belsődet. Mert a külső megfog, de jó lenne nem elijeszteni a társaságodat. Itt alapvetően kommunikációrrl van szó.

Javaslom az asszertivitást. Mindent letiaztáz számodra, érthetővé tesz.

Javaslom a testbeszéder, Barbra és Allan Pease könyvei a legnépszerűbbek.

Első benyomás című könyv összefoglal mindent, amit tudnod kell a kommunikációról első körben. (Enkóron fent van)


Tehát tudd mit akarsz, tudjad hogyan kell azt megvalósítani. Ebben segítenek a könyvek. De ahogyan a többiek is írják, éz 80-90 %-ban gyakorlat. Ki kell mozdulnod, társaságba kell menni, úgy kell viselkedni, mint ahogyan te is szeretnéd, hogy bánjanak veled! Milyen embert akarsz, hogy megismerjen téged? Hogyan kezdeményezne? Mikről érdeklődne nálad? Mert ezt kell csinálnod, amikor te érdeklődsz majd mások felé. Nem kell új dolgot feltalálnod, csak meg kell csinálnod!

És felejtsd el a pasizást. Társaságba kell kimkzdulnod, ott kell tudnod jól érezned magadat, ki kell tágítanod a komfortzónádat!


Ezek mind növelik majd az önbizalmadat. Mindig egyre könnyebb lesz társaságban lenned, és önmagadnak lenned.


Tehát ha jól nézel ki, az vonzó. Ha magabiztos vagy, az imponáló, ha tudod mit akarsz, és teszel érte, az szimpatikus, és így tovább...



Valószínűleg ez a lány, akire irigykedsz, neki ezek mind megvannak. Mert olyan extrovertált személyiség, akinek lételeme a külsőségek és kommunikáció. Viszont nyilván ő máshol roaszul teljesít, ahol te jó vagy, csak azt nem látod. Neki ott kell fejlődnie. Neked meg magadban és a kommunikációdban.

2019. júl. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előző hozzászólóknak: felszínes vagy. Normális ember számára nem az határoz meg másokat, hogyan néznek ki vagy milyen a pasijuk teste a póló alatt. Meg piedesztálra emelni, amiért odaköltözött a pasihoz. Ez mi?


Én is szoktam irigykedni emberekre, ez szerintem természetes emberi érzés. Olyanokra pl, akik örököltek nagyszülőktől lakást mondjuk, míg én életem végéig fizethetem a lakásom, meg már eddig is kőkeményen meg kellett dolgoznom mindenért. De ettől még nem cserélnék ezekkel az emberekkel, mert büszke vagyok arra, amit elértem.


Gyere vissza a földre.

2019. júl. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencse meg ügyeskedés kérdése, semmi más.

Ismerek plázapitsát, aki szőkít, edz, botoxol, hogy megtartsa a milliárdos, csinos testű pasiját, akit mellesleg csupán a külseje érdekel, mivel egyformán felszinesek mindketten és belső értékekkel nem igazán büszkélkedhetnek, de sikeresek anyagilag és (egyenlőre) jol néznek ki még pár évig....


Másik egy tök egyszerű csaj, amolyan szürke egérke.De valahogy rákattant egy viszonylag jóképű pasas és kimentette a porfészekből.Balira vitte nászútra., jol élnek.

Megoldás: döntsd el, milyen pasit szeretnél és csak olyanok között keress. Aztán vagy összejön, vagy nem.Ez még nem garancia arra, hogy rendes is az az ember.

2019. júl. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mit meg nem adnék érte, értem is jöjjön a herceg fehér lovon, de maga a nagy betűs SZERELEM, és mentsen ki az itthoni retekből szép helyre lakni, jobb életkörülmények közé."

Otthon morzsolgatod a kukoricát és várod a herceget a fehér lovon? Ilyen sajnos nincsen. Ébredj fel, vedd ki a kezed a biliből és szedd össze magad. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de tanulj, dolgozz, állj a saját lábadra. Amit leírtál, amit irigyelsz, az teljesen olyan, mint az "aranyásók" élete, akik várják, hogy a formás seggüket betehessék a készbe.

Ha az irigyelt lány a szépségén kívül nem tud mást felmutatni, akkor nincs "biztonságban a szíve", hiszen a szép haj, meg a lapos has nem elég egy jó kapcsolathoz.

Ahogy már előttem többen megjegyezték, amit a lány pasijáról leírtál, hogy mi tetszik benne, na az a felszínesség netovábbja! Könnyen megkedvelhető, meg jól néz ki fürdőruhában??? Hogy oda ne rohanjak!

Éld az életed és ne másokét irigyeld. A jó életkörülményeket mindenkinek magának kell megteremteni.

Mondok egy másik tündérmesét. 20 évesen ismertem meg a párom. Tanultunk, dolgoztunk, felköltöztünk egy nagyobb városba egy lerobbant albérletbe egy ággyal, bútor nélkül. Aztán pár év múlva vettünk egy saját garzont, meg pár használt bútort. Aztán elcseréltük egy nagyobb lakásra. Most kertes házban lakunk, nagyon szép helyen. Dolgozunk, emellett túrjuk a kertet, hogy meglegyen mindenünk. Jó életünk van, de nem kaptunk semmit készen. Mert ez nem így működik.

2019. júl. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig minden olyan szép, amilyennek tűnik.
2019. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Menj ki külföldre au-pair madchennek, nyomulj rá a házigazdáék valamelyik ismerősére, hogy egyéjszakást akarsz, és reménykedj, hogy melletted marad.


Most milyen tanácsot vársz?

2019. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!