Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akad fenn mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad fenn mindenki azon, hogy egy két gyerekes (egyedülálló), negyvenes apukát szeretek?

Figyelt kérdés

Még ő maga is meg szokta jegyezni, mások pláne, de én ezt akkor sem értem. Nekem is vannak gyerekeim. Tán a szülők nem szeretetnek többé, vagy mi van?? Meg azok talán nem szoktak kefélni?? Mondjuk arra már nem mondanak semmit, sőt, az neki dicsőség, de kapcsolat...

Úgy értem tudom, hogy így sokkal nehezebb, de a szerelem arról kellene szóljon, hogy együtt, egymásért, egymással mindent megoldunk. Vagy az talán neki, nekünk már nem jár??

De amúgy tök komolyan. Valakiről kiderült, hogy a közös ismerősünk. Megemlíteném őt neki, aki amúgy pár lépéssel mögötte személyesen is jelen volt, ő pedig annyit nyögött nekem oda nyeglén-bután, értetlen és enyhén szörnyülködő tekintettel, hogy neki gyerekei vannak. Bólintottam. Kimondtam a nevüket és korukat. Még mindig ugyanúgy nézett rám, és a biztonság kedvéért azért elismételte, mintha nem annak lett volna vehető a válaszom, hogy tisztában vagyok vele.

Velem van a baj? Mintha csak azt mondta volna, hogy házas, olyan képpel nézett rám - de nem az. Miért kellene ettől rossznak éreznem magam?? És főleg lemondanom róla?

Valaki magyarázza el könyörgöm, mert én ezt képtelen vagyok belátni.


2019. okt. 8. 21:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
te hány éves vagy?
2019. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Mi van???
2019. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
25,de én is szülő vagyok. Nem egy csitri, aki csak bele akar ülni a f@ szba, meg a készbe-jóba
2019. okt. 8. 21:34
 4/31 A kérdező kommentje:
5,5 éves kapcsolatból léptem ki őelőtte
2019. okt. 8. 21:37
 5/31 A kérdező kommentje:
Jó oké, az én korom lemaradt, biztosan ha legalább 30-as lennék, nem jegyeznék meg 🤷🏻‍♀️🙄
2019. okt. 8. 21:45
 6/31 anonim ***** válasza:
Hát kicsit idős hozzád, de tkp ki nem szarja le?
2019. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy (majdnem) mindenki megjegyzi, de arra igazat is adok, 18 év marha sok, de én sem ezért szerettem bele, elhihetitek. Amin kiakadtam, hogy nem csak ez az ismerős, hanem legalább még 2-3 ember (aki ismeri), rögtön az volt az első reakciója, hogy neki gyerekei vannak. De basszus, tudom, elmondta az első alkalommal.

Szóval ez az amit nem értek.

2019. okt. 8. 22:08
 8/31 A kérdező kommentje:

Úgy néztek rám, mintha minimum házas lenne, én meg a rossz nő - de ez nem így van!

🤨

2019. okt. 8. 22:10
 9/31 Rockarc ***** válasza:
16%

Alapvetoen nem a ket gyerek a problema, hanem az, hogy veled egyidosek a gyerekei. En biztos nem kezdenek a korosztalyoddal, mert nem a lanyomnak keresek baratnot, hanem magamnak.


Tenyleg nem erzed a koztetek levo 18 ev sulyat?


43F

2019. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
18%
Ha téged nem zavarna, hogy egy két gyerekes, 40-es apuka, akkor ki se írtad volna ezt a kérdést.
2019. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!