Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Vagy csak többet látok a dologba?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok egy cégnél és van ott egy srác, aki már az elejétől szimpatikus nekem. Mindig keresi a társaságom, kérdez. Poénosan megjegyezte, hogy szívesen liftezne velem. És szerintem lecsekkolt facen, mert régebbi képeimet likeolta csak úgy random. A másik, ami érdekes volt, hogy magyarázott valamiről és hozzáért a kezemhez.

És figyel rám, hiszen amit mondok neki megjegyzi és felemlegeti



2018. márc. 8. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Ezek a fránya, normális ismerkedési szándékot sejtető jelek ugye...

Néha kezdem úgy érezni, hogy a lányok tényleg inkább abból értenek, ha rámarkolnak a seggükre és "gyere dugni" felszólalással behúzzák őket a szertárba.

2018. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2018. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is a normális ismerkedést preferálom, de sokszor estem pofára
2018. márc. 8. 20:53
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kérdezed meg, nincs-e kedve meginni egy kávét? Nem esik le a gyűrű az ujjadról.
2018. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Kedves utolsó! Ne a nő hívja már randira

Megértem amúgy a kétségeid, de szurkolok neked

2018. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem merek egyértelműen kezdeményezni, mert nagyon pofára lehet esni onnantól meg kínos a gyakszi
2018. márc. 8. 21:19
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"Ne a nő hívja már randira"

2018-ban neki is ugyanannyi joga van ehhez, mint a férfinak. Hívja randira az a másikat, aki akar tőle valamit. Ez jelen esetben a kérdező.

Nem mindig elavult nemi szerepekkel kell takarózni.

2018. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%

"nem merek egyértelműen kezdeményezni, mert nagyon pofára lehet esni onnantól meg kínos a gyakszi"


A másik félnek nem az? Vagy az kit érdekel?

2018. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Egy férfi igen is legyen férfi és lépjen ha kell egy nő tökmindegy hogy 1958 vagy 2018
2018. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem mint kis diáknak sokkal kellemetlenebb lenne, mint egy ott dolgozónak, akit x éve ismernek.
2018. márc. 8. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!