Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki, vagy én látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, vagy én látok bele többet?!

Figyelt kérdés

Egy munkatársamról van szó,vagyis Konkrètan minősègirányítási vezető a cègnèl. Nèhány hónapja vagyok a cègnèl, az első napomon is sokáig nèzett egy munkatársunkkal. Ez kèsőbb egyre feltűnőbb lett. Van, hogy ott beszèlget ahol dolgozok, állandóan engem nèz. Bizalmatlan fèrfi, ennyire azèrt már megismertem, nem csak velem,mindenkivel. Már most ott tartunk,hogy zavarban van a közelemben (alig mer rámnèzni, vagy szószerint makog, angolul perfektül tud, előttem gyakori az ö ö ö ).

Beszèlgetünk face-n is, ott èrdekes mert hol belèp és ír, vagy pedig csak 1-2 nap múlva van reakció. Sok bizalmas dologról beszèlgettünk már eddig. Csak ez ami gyanús,hogy keveset ír. Munkahelyen mosolygunk is egymásra, Viszont más előtt egyáltalán nem beszèlünk, amúgy sem lehet beszèlgetni senkivel.

Számomra az is fura,hogy sokkal szebb,tanultabb nők is vannak ott, mindegyikkel tartja a távolságot, nincs zavarban a közelükben. Nálam pl olyan, ha vkivel beszèlget is úgy helyezkedik,hogy lássom, rám figyel. Ha úgy beszèlgetünk, hogy ott vagyunk mindketten csak rám figyel, és nem távolságtartó, sőt sokszor arrèbb sem megy,így szinte hozzáèrek,hogy elfèrjek.

Nèhány dologban is kiállt mellettem, ha vmit elrontottam (minősègellenőr vagyok ott) akkor mondja semmi baj, rábízza másra és mondja,ha ez vkinek gond forduljon hozzá bizalommal.

Ma is pl a csopvezetőnőnek akivel útáljuk egymást elmondta bárki leb...hat,de egy vkit nem, remèli èrthető volt. Persze beszólogattak hogy milyen pártfogóm van,mert rám gondolt. Biztos látja más is,ha 3-4 órát ott beszèlget ahol vagyok, és feltűnően nèz,meg zavarában össze-vissza beszèl.

Nem Ilyen tipusú, Számomra is fura, ha èszrevenne,mert 3 diplomáskènt, vezető beosztásban, helyes fèrfikènt,mièrt egy egyedülálló anyukát venne èszre?!

Mielőtt megszóltok, tudja, hogy egyedülálló anyuka vagyok (ott minden tèma) azt hittem biztos kerülno fog,de nem, mèg jobban nèz, úgy nèz rám mostanában, hogy majd elolvad. Egyedülálló ő is.

35 èves, èn pedig 26.

Szerintetek is tetszek neki,vagy pontosabban mièrt ilyen? Illetve mièrt van ez,hogy nèha ír,nèha nem? Tèny nagyon elfoglalt, látom mi megy a Munkahelyen is. Arra mègis csak van ideje,hogy körülöttem mászkáljon, mosolyogjon,mikor senki nem lát minket. (szeretnènk a tèmázást elkerülni, így ott dugiba 1-2 mondat,mosoly,..) Igyis kifogtak már engem is, őt sorozatba szidják, hogy ezelőtt soha nem járt annyit a meósokhoz mint az utóbbi, időben,vajon mièrt?!

Szerintetek?

Bocsi hosszú lett :)


Szèp estèt nektek!


2015. nov. 6. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínű, hogy tetszel neki.
2015. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!