Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szuljek kizarolag azert, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuljek kizarolag azert, hogy a ferjem ne hagyjon el?

Figyelt kérdés

Sosem vagytam gyerekre, de igazabol azt hittem az ido elteltevel valami megvaltozik bennem es akarni fogok..aztan jottek a gyerekvallalasok a tarsasagban es sajnos egyre inkabb ugy ereztem, hogy ez nem nekem valo..kozben a ferjem is vegig ismerte a hozzaallasomat, de mindig abban remenykedett, hogy megvaltozom..

o nagyon szeretne gyereket es megmondta, hogy ha nem szulok akkor el fog valni..en megertem ot, de o nem erti meg, hogy csak miatta nem tudom "bevallalni" a gyereket..

az egyetlen dolog amiert bevallalnam az, hogy ne hagyjon el a ferjem, de ugy erzem ezert nem szulhetek.

nem tudom mit tegyek..a legrosszabb az, hogy a ferjem mindent ramhord azert amiert nem akarok gyereket (onzo vagyok, ilyen vagyok, olyan vagyok) es nem tudom hogy jogos-e a reszerol.


2019. okt. 10. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Házasodni se kellett volna. Ez nem olyan különbség, ami a "jovanazugyis" kategóriában van.

Ne szulj , ha nem szeretnéd, mert a gyereked fogja megszivni.

2019. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
megbánod örökre ha ezért szülsz.
2019. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Én nem szülnék csak ezért. Váljon el, ha nem volt képes felfogni, hogy nem akarok gyereket. Keressen olyat, aki szül.

Egyébként jobban átkellett volna gondolnotok ezt a házasság előtt. Ritka az, amikor valaki megváltoztatja a véleményét, főleg ebben a dologban. Erre a kevésre nem éri meg alapozni. Remélem rájöttél te is, és ő is.

2019. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Ha ennyire akar, te meg nem és csak ezért elhagyna, akkor mehet. Nem is szerethet igazán, ha ilyet képes mondani. Azért nem egy autóról van szó. A gyerek egy igazán nagy felelősségvés egy életre szól. És különben is mi a garancia arra, hogy utána sem fog soha elhagyni? Mi van ha utána meg egy 2. gyerekkel akar "zsarolni"? Hidd el, bármennyire is szereted, inkább hagyd. Túl fogod tenni magad rajta.
2019. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3%

A katolikus vallásban is akkor tekintik érvényesnek a házasságot, ha a két fél el tudja hálni a házasságot. Most ti nem tudom mennyire vagytok vallásosok vagy nem, de ez mindegy is igazából.

Mivel a ti kapcsolatotoknak nincs "gyümölcse" ezért érvénytelen a házasság, ha így nézzük. A férfinak minden jogalapja megvan, hogy új asszonyt vegyen magának.

2019. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha el akar, akkor el FOG hagyni, nem számít a gyerek, nem számít az odaadásod, nem számít semmi. Ne légy ennyire ostoba, a férjednek fogalma sincs arról, hogy egy gyerek mennyi gondoskodással és türelemmel jár, nem beszélve arról, hogy neki úgy mond a kényelmes jár, sem megszülni sem gondoskodni az első hónapokban-években nem neki kell a gyerekről, mert minden kizárólag rád fog hárulni kezdve a szoptatástól stb. Ha nem akarod NE VÁLLALJ gyereket!!! Ha a férjed el akar hagyni ezért akkor tegye, de nem a gyerek megléte vagy hiánya miatt teszi, hanem mert NEM FOGAD el téged úgy ahogy vagy és ennek tekintetében az egész kapcsolatotoknak már rég semmi értelme
2019. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Talán ezt nem kéne!"


Hát nagyon nem!


De a saját döntésed. De vállald következményeit, tehát ha az lesz a vége ami előre borítékolható, akkor ne sírd körbe a világot, meg sírj állandóan, hogy "kevés a szociális támogatás" stb.

2019. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha fehér ember vagy ,akkor szüljél! Fogy a magyar...
2019. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

Az egy gyerek, 9 hosszú hónap. Aztán nem csinálhatod vissza.


Istenem ne légy te is retardált hülye.


Inkább a férjedet hagyd el.


Növesszen magának méhet és hordjon ki saját maga gyereket.


Nem Nellinek hívnak ugye?

2019. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%

A válaszolók nagyrészt a válásra buzdítanak, ebben egyetértés van. A különbség annyi, hogy a gyerekpártiakat mind lepontozzák, a szülés ellenieket pedig fel :D

Ez egy új GYK-s irányzat vagy csak a tipikus nőknek mindig igazuk van hozzáállás?

2019. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!