Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már komolyan érdekelne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már komolyan érdekelne, hogy meddig normális a perverzió? Csak és kizárólag lányok válaszára várok!

Figyelt kérdés

Gondolok itt most olyanra, hogy megismertek valakit és már készültök randizni is.

Nagyon jól elbeszélgettetek az illetővel, volt normálisan közös téma, minden. Hívásba is beszéltetek az illetővel, sőt kamerán keresztül is láttátok.


Szóval meddig normális nektek a perverzió?

Tehát nem olyanról van szó, hogy "dugnálak, "b@ nálak" és hasonló társai, hanem normális szinten volt némi társalgás a szexről. De nem úgy, hogy most egyből ugorjon rá vagy bármi.



2019. máj. 16. 19:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mert nem rég volt egy randim, igaz, elismerem, hibáztam sok mindenben. Nem volt túl sok kapcsolatom, így nem tudom, hogy milyen témakörök a tabuk sokszor.

Hiába vagyok annyi amennyi, én tényleg csak ismerkedem "ezzel az egész ismerkedős, randizgatós dologgal".


Így talán nyomulósabb is voltam a kelleténél(?). De viszont nem akartam lefektetni a lányt. Egyetlen egy beszólásom volt, mert hagyta, hogy póló alatt simogassam a hasát, amiért nem zavartatta magát nagyon, néha a búcsú széléig becsúszott a kezem, de nem mentem tovább.

Viszont észre vettem, hogy többször oda nézett. Mondtam, hogy nem fogok odanyúlni.

Annyi volt a kérdésem, hogy mi az, ennyire zavarná, ha tényleg odanyúlnék, de nem tettem meg amúgy.

2019. máj. 16. 19:45
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más, ezt nem lehet behatárolni.
2019. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ezt nem igazán értem. Hol van itt a perverzió?
2019. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A perverzió NEM normális. Az, hogy beszélgettek a szexről (is) és flörtöltök, az normális.

Ha nem csak szexet akarsz, akkor első egy-két randin ne nyúlkálj sehova, ha a nő nem veti fel, ne beszélj a szexről, viszont lehet csókolózni, ha bejöttök egymásnak, és finoman simogatni a másikat, lehetőleg ne az intim tájékán. Amúgy egymás jelzéseiből fogjátok venni az adást, hogy mikor meddig mehettek el.

2019. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most egy ismerősöm rá írt kamu facebookról, és hát mesélt rólam is a lány, sajnos nem túl szépen.


[link]


Na aztán ismerős el is küldte a beszélgetést és egyből el is küldtem neki, hogy ez még is micsoda?


Tény, eddig nem dolgoztam, ha szégyen ha nem, így van. Depressziós is vagyok, bár nem annyira mint voltam.

Régen ezerszer rosszabb volt.

De most a munkaügybe is keresgéltem már, mert nem szeretnék többé itthon ülni a seggemen. Tudom, még így se egy nagy munkát fogok vállalni, kézbesítő leszek. És amíg nem teszek le hozzá szakmát, addig max így 100 ezer környékén fogok keresni. Most egyelőre még apámmal élek, így tudom, hogy ő nem fogja elvenni a fizetésemet. Még kb 7 hónapot itt fog lakni, addig ha összejön minden, és meg is tudnám tanulni, meg nem hagynám ott: akkor egy 6-700 ezer forintot félre is tudnék tenni. Bár igaz vannak némi terveim, fogaimat akarom rendbe hozatni altatásos fogászattal, oda mondjuk elmenne vagy 300-400 ezer az biztos.

De még akkor is lenne legalább 300 ezer félre téve.


A perverzitásra visszatérve, meg nem érzem magamat perverzebbnek mint bárki más. Szerintem legalább is.

2019. máj. 16. 20:06
 6/12 A kérdező kommentje:

Mondom, nem nyúltam olyan helyre. És nem csak szexet akartam. De szerintem undorító, hogy így vélekedett rólam a hátam mögött.

Így is, összevesztünk a randi után, 4 napig nem beszéltünk.

Én is mondtam nem egy-két kelletlen dolgot, de meg is bántam, rá írtam és bocsánatot kértem.

Kibékültünk, beszéltünk is, hívásba is. Azt hittem minden rendben újra. De ezek után?

2019. máj. 16. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Deffiniald: perverzio !


Am ertelmetlen mert ami neked az az a masiknak normalis...

2019. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem alapból normális a kíváncsiságom, ha beszélek egy lánnyal és kedvelem is. Szóval nem értem. Vagy az, hogy nincs még munkám, akkor már ne is vágyjak a szexre is pl?

Mert próbáltam vele olyanról is beszélgetni, ő mit szeret a szexbe. Nem egy szűz csajról van szó. Volt 2 éves kapcsolata, meg egy pár hónapos.

Szóval nem igazán tudom, hogy ez miért lenne alapból perverz, mert felhozom. Semmi olyan lépésem nem volt felé, hogy leakartam volna fektetni. Pláne, azért is simogattam a hasát, mert megvolt neki.

2019. máj. 16. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól olvastam, sokat beszéltél az exeidről. Nekem az lenne a bizonyos piros lámpa. Sajnos én is randiztam olyannal, aki végig a plátói szerelmeiről beszélt hogy mennyire jó csajok. Hát mondom, akkor nem értem velem mit akar. :)

Lehet az volt neki sok.

2019. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Ember! Te nagyon hülye vagy! 7 havi 700 ezer forint összfizetésből te 700 ezret hogy tennél már félre?! Kétszer annyiba kerül az életem fenntartása mint amennyit te keresni fogsz ha egyáltalán...

Felejtsd el inkább a csajozást!

2019. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!