Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok, utasítottatok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, utasítottatok el már valakit kizárólag az illető személyisége miatt?

Figyelt kérdés

Vagyis külsőre akár még be is jött volna, de a személyiségében volt valami annyira gáz, hogy az illetőnek egyből nemet mondtatok?

Ha igen, mi volt az a tulajdonsága?



2019. júl. 15. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Bár a külseje sem tetszett akkor már, mikor rájöttem, hogy mennyire buta és sötét.
2019. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Elkényeztetett,egoista,flegma,céltalan, cinikus alaknak tűnt...

Aztán kiderült, hogy amúgy nem is az, csak a külvilág felé nem mutatja az érzéseit, amolyan védekezési mechanizmusként.

Iszonyatosan megbántam. Azóta is bánom. De későn kapcsolatam, amikor rájöttem, hogy jó ember valójában ,akkor már mással volt együtt, azóta is azzal a lánnyal van és már családot terveznek.

2019. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Tökéletes ffi lenne,de az egyik folyamatosan depizik, mellette csak azt veszem eszre hogy egyre nagyobb szerencsetlennek làtom csak, plane az en hangulatomat is minden alkalommal csak lehuzza, amikor jo kedvre deritem nagynehezen eletet csiholok bele, akkor meg önimàdo lesz, elkezd magànak vasarolni adni magàra es eszre se veszi hogy nekem köszönheti, es kb olyan szinten viselkedik asszexualisan, hogy leirhatatlan. Semmi erzelmi IQ ja nincs.


Màsik szinten, külsöre top sràc, de ö meg annyira megkeseredett cinikus nöutalo hogy nem birja ki beszolas illetve szandekos aljas kavaras nelkül, mintha mindig folyamatosan bosszuhadjaratban lenne a "szemét"nök ellen, mindenr kiforgat kicsavar, de jo szoban is megtalalja hogy szemet vagyok vele. Pl multkor mutatott egy csajt hogy vele bulizott, amikor azt mereszeltem mondani hogy szep lany nagyon es sztem összeilletek, elhordott a sarga földig. Amugy az a csaj is elmenekült töle. Mindenki. En még csak jol sem tudom magam vele erezni nemhogy eljussak vele egy kalandig legalabb. Irto hamar lehull az àlarca, sok nö meg beveszi az elsö par napos maszlagot es megy az àgyàba aztan elmenekülnek, kesöbb ismerik csak ki.

2019. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Igen. Tul eroszakos volt.

Mas: dominans volt es nem ismerte az illemszabalyokat

2019. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Szinte csak ilyen volt. A külsővel szemben sokkal toleránsabb vagyok, mint a személyiségjegyekkel szemben.
2019. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

1. Törtető és empátiahiányos, beteg ismerősöket lenézi, azért tetszettem neki mert 10 évvel fiatalabb voltam nála.

2. Másokat lenéz, pl pincért, gazdag és elkényeztetett, ordítozik, hangos, alkesz, sznob.

3. Nyálas mézes mázas idősödő szintén fiatalabbakra bukik csak, saját korosztálya nőket lenézi.

4. Nyálas mézes mázas nincs benne tartás, folyamatosan a haverjai kapcsolatát próbálta tönkretenni, merthogy a barátnő csak kihasználja őket.

5. Szerinte a lányok csak túlbonyolítják a szexet, minek ezen annyit agyalni, szerelem csak bonyolítás, szerinte ő azért nem kell mostanában senkinek mert túl jól néz ki és félnek tőle.


(Ők mind külsőre rendben voltak)

2019. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, rengeteg ilyen volt. Például:


1. Próbálta rám erőltetni a saját világnézetét, elképzeléseit. Ha én valamit máshogy gondoltam hülyének nézett. És valahogy semmiben se egyezett a véleményünk.

2. Nagyon gyorsan akart haladni, amikor én alig léptem ki egy kapcsolatból. Hamar meg akarta azt is mondani, hogy hova menjek, kivel, mikor...

3. Nagyon rámakaszkodott, nyálas volt, túl komolyan gondolta, pedig én még azt se döntöttem el mit is akarok. (engem nagyon könnyű túlzott ragaszkodással elijeszteni, ez többeknek is sikerült)


Hirtelen nem jut eszembe több.

2019. júl. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több is. A külsővel nem volt gond, de a személyiségünk nagyon taszította egymást. És a fura, hogy ők ezt annyira nem is bánták.
2019. júl. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy tarskeresőztem, akkor egy héten 3-4 első randim volt. Pont a belső miatt nem lett ezekből soha második. Kb. egy hónap után csömöröm lett, és töröltem magam, mielőtt az egész férfi nemet megutàlom.


Olyan is volt, hogy nagyon bejött egy kolléga. A barátnőm figyelmeztetett, hogy az exét rendesen megverte párszor. Ki se néztem volna belőle ilyet, egyáltalán nem annak a tipusnak tűnt. De ennek ismeretében már nem érdekelt, hogy mennyire néz ki jól.


Sajnos nem minden jellemhiba derül ki elsőre. Olyan többször is volt, hogy pár hét után szakítottam, mikor már bele is zúgtam egy kicsit, de olyan tulajdonsága derült ki, amivel nem vagyok hajlandó együtt élni.

2019. júl. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!