Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnője, de közeledik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Van barátnője, de közeledik felém. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szal van egy srác, aki nagyon tetszik, nem rég irtam neki h találkozhatnánk többet is, mondta h van barátnője pár hónapja,erről nem tudtam, elnézést kértem tőle és ez abba is maradt.

Egy helyen dolgozunk , és már nem csak én vettem észre, h ha teheti állandóan a társaságomat keresi...tisztáztam vele mikor megtudtam h van bnője,h nem kalandot keresek, igaz ő nem is tett erre célzást, de jobbnak láttam ha ezt tudja..szóval a kérdés most akkor mégis mit akar?nem hiszem h csak barátkozni...


2010. júl. 16. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha barátnője van és ezt meg is mondta, akkor szerintem két lehetőség van:

1. ott fogja hagyni hamarosan a barátnőt, mert már nem szereti, és előre bebiztosítja magát,

2. csicska, mert meg akarja csalni a barátnőjét veled...

Ezt szerintem mi nem tudjuk eldönteni, hogy mi van a srác fejében. 20L

2010. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt mondta konkrétan, ha van most barátnője.. pár hónapja, sajnos ez a helyzet van most, de kedves lánynak tűnök..
2010. júl. 16. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ki akarja használni,hogy bejön neked.Vagy simán le akar fektetni és akkor gyökér,vagy pedig nálad keresné a boldogságot,mert a párkapcsolatában boldogtalan.Utóbbi esetben gyáva nyuszi.

20L

2010. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát gondolkodj el, ha most megcsinálja ezt a barátnőjével..akkor egy pár hónap múlva már más lány lesz aranyaos...kutyából nem lesz szalonna:D
2010. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne barátkozni? Attól még lehettek jóban, ha meg közben rádmozdul elküdöd. De ha most összejössz vele, otthon meg várják... nos hát az élet mindenkinek megfizet.
2010. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!