Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnője, de mégis így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, de mégis így viselkedik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, idén találkoztunk egy táborban (suli által szervezett).

A kiránduláson többször is érdekes megjegyzést tett. Pl.: pizsamában voltam, sima póló + nadrág, erre máris: "mikor lesz a fotózás? Este a wc-ben?"

Ez még nem is annyira durva, másoknak is így beszólogatott.

Ahogy többet beszélgettünk, bedurvultak a dolgok.Valamikor csak simán mögém ült, és masszírozott, vagy a nyakamat simogatta. Olyan is előfordult, hogy föl akartam mászni valahova, de minden egyes próbálkozásnál a derekamnál fogva leemelt onnan.

Összehaverkodtam vele, lehet túlságosan is. Egyre inkább élvezetem, hogy velem foglalkozik. De megtudtam, hogy van barátnője. Akkor miért csinálja az ilyen dolgokat?

Alapjáraton egy elég perverz, rámenősebb fiú.

Más lányokkal is csinált már hasonlókat, de a barátaim szerint ezeket főleg velem csinálja, nagyon összeillünk, stb. De ha van barátnője, akkor ezzel le kellene állnia, nem? Miért nem szakít vele, ha más lányok érdeklik (nem magamra gondolok)?

És Én? Felejtsem el, vagy mit tegyek?


2011. okt. 29. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

örülj h nem te vagy a bnője


és kerüld amennyire tudod

2011. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasik élvezik, hogy bejönnek a csajoknak, és játszanak velük, mert ki tudják szűrni, ki az, aki kapható az ilyesmire. Felejtsd el, és ne hagyd magad taperolni és hasonlók, neki csak egy 'test' vagy, szóval kinézetre bejössz neki, de biztos nem akar tőled semmi komolyat. Hogy szórakozzon veled, azt meg ne hagyd. A barátnőjét meg csak sajnálni tudom...
2011. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érzelmei nincsenek feléd, de úgy van vele, hogy dürrög körülötted kicsit, aztán ha szétteszed a lábad jó, ha nem reagálsz semmit, az sem baj, hisz ott a barátnője. És nyilván nem te vagy az egyetlen, aki körül sündörög.
2011. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is meg egy munkatársammal, csomó lánnyal megcsalta a barátnőjét, olyanokkal akiket egyébként nem ismert. Én ezt tudtam róla, de velem tök más volt, sok mindenben hasonlítottunk, mindenki mondta, hogy tök olyan, mintha szerelmesek lennénk, mert mindketten teljesen feldobódunk ha meglátjuk a másikat, stb... Persze én szerelmes lettem, és végül velem is megcsalta a barátnőjét, de a mai napig vele van, fogalmam sincs, hogy miért, ha megcsalja.. Én igazából nem bántam meg semmit, de ez csak én vagyok. 19/L
2011. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, csak ez annyira nehéz, főleg mikor vele vagyok.

Tényleg...javarészt csak a ilyen hülyeségek mennek köztünk, szerintem nem is beszélgettünk még semmi normális dologról.

De akkor is nehéz.

2011. okt. 29. 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Én megértelek... Velünk ez 3 hónapja volt már, én azóta nem tudom elfelejteni, ő meg gondolom tök jól van.. Úgyhogy szerintem a te érdekedben valahogy kerüld el, mert neked is csak rossz lesz, hogyha kiderül, hogy nem akar semmi komolyat..
2011. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De maradjon meg haverként? Vagy teljesen felejtsem el?
2011. okt. 29. 16:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan, mint az én kollégám, akkor nem akar havernak.. Sajnos.. Nekem is úgy tűnt, hogy amúgyis tök jóban vagyunk, és jóba lehetnénk még akkor is, ha van barátnője, mert nem nyomultam volna, ha ő nem kezd el velem flörtölni.. De mostmár ha írok neki,hogy mi van veled, arra is 3 hét után válaszol..
2011. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem. Hagyom ezt az egészet, nem kezdeményezek beszélgetést.

Aztán meglátjuk mi lesz.

2011. okt. 29. 16:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is örülnék ha mindkettőnk helyzetében kiderülne végül, hogy minket akarnak.. :) De sajnos ők irányítanak, mert nekik kell tudni, hogy most a barátnőjük a fontosabb, vagy mi.. Mi nem tudunk mit csinálni, illetve meg kell próbálni elfelejteni őket, mert nem érdemlik meg, hogy szórakozzanak velünk.. Kitartást neked is!
2011. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!