Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már egy közös szelfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egy közös szelfi láttán is ideges lesz a férje, akkor azt beteges féltékenységnek lehet nevezni?

Figyelt kérdés
Van egy jófej lány a melóban akivel az egyik vidéki munkakiruccanás alkalmával elsütöttem néhány közös szelfit. Elég jó haverságban vagyunk ezért simán átkaroltam közben, viszont semmi egyéb félreérthetőt nem tettem, hiszen mindketten párkapcsolatban élünk. De aztán később hazafelé megkért hogy a szelfiket nehogy kirakjam a profilomra, mert a férje már amúgy is féltékeny amikor ő velem van úton és állítólag biztosan hisztizne ha egy ilyen átkarolós fotót meglátna. Nyílván tiszteletben tartottam a kérését, de eléggé szarul esett hogy ezt akarta. Nem gondoljátok hogy az ilyen erős féltékenykedés már beteges szintet jelent és csakazértis küzdeni kellene ez ellen ? (Az én páromat nem zavarják az ilyen fotók vagy legalább is nem mutatja jelét.)

2019. okt. 10. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha jobb pasi vagy, mint a férje a csajnak, akkor biztosan az a baja szegénynek. :D Beteges féltékenység= önbizalomhiány
2019. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Bakker én is idegessé válnék, ha a közösségi oldalon egy másik nő ölelgetné a férjemet vigyorogva. Haverkodás ide vagy oda.
2019. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy volna bármi okod is bekavarni vagy megítélni más kapcsolatát. Tényleg picit túl féltékeny, de lehet ennek a hétköznapokra nincs hatása, mert párja nem provokálja direkt, mikor tudja a határait, ezért is kért meg téged arra, amire. Minden azon múlik, hogy ezt leszámítva milyen ember, és milyen a kapcsolatuk.

Én párom sem hiszem, hogy repdesne az örömtől, ha számára idegen férfiakkal tennék ki közös képeket. Nyilván a közös ismerősök más kategória, pedig messze nem betegesen féltékeny. Egy normális kapcsolat féltése van, de nem tilt senkitől és semmitől, és általában szó se esik erről a témáról. De akkor se teszünk olyat, ami a másiknak kényelmetlenséget okozna (főleg kontextusból kiragadva...).

2019. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenki másra érzékeny, lehet hogy bizalmaskodásnak veszi, van akinek belefér van akinek nem egy ilyen gesztus. Lehet, hogy te sem örülnél, ha meglátnád a párodat egy jóképű pasival ahogy átkarolja

egy fotón a fészen, instán. Minden csak nézőpont kérdése.

2019. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kevés férj lenne boldog, ha fenn lenne a FBon, ahogy a nejét más pasi ölelgeti. Akkor is, ha nincs köztük semmi.
2019. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy kicsit is tiszteled a csajt, nem teszed ki ilyen dolognak. Megkért. Mi ebben a furcsa dolog? Semmi közöd a magánéletéhez.
2019. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem beteges. Sőt... Ha már a férj megmondta a feleségének, hogy bizony őt zavarja a jelenléted, nekem alap dolog lenne nem ölelgetni, még akkor sem, ha nincs ebben semmi olyan.
2019. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem nevezném beteges féltékeenységnek, ha valakinek nem tetszik, hogy más ölelgeti a nejét és ezt meg is osztja.
2019. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Ebben semmi beteges nincs. Engem is idegesítene, ha a férjemet más nők ölelgetnék.
2019. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Abban mind a kolleganődnek, mind a férjének igaza lehet, hogy nem annyira jó világgá kürtölni, hogy a párjukat más - akár csak barátilag is - ölelgeti miközben ő nincs rajta a képen.

Az más kérdés, ha arra is féltékeny hogy egyáltalán egy légtérben, helyen vagytok. Viszont ez az Ő dolguk, a Ő életük, ne avatkozz bele, tiszteld mások kapcsolatát.

2019. okt. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!