Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy más megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy más megtalálja az igazit míg én sosem?

Figyelt kérdés
Már valahogy nem hiszem hogy pont 28 évesként találnám meg az igazit, hiszen eddig a legszebb éveimben sem sikerült. Fáj kimondanom, de eljárt felettem az idő. Voltak próbálkozások, járások, de engem mindig csak kihasználtak egy pár hónap erejéig. Egész életemben szinte csak egyedül voltam. Gyerekkoromban barátkozásnál nem volt szerencsém, de most felnőttként a párkeresésben sem. Egy csődtömeg vagyok. Pedig nem vagyok ápolatlan, teszek is azért hogy minél jobban nézzek ki, de ezzel sem érek el sikereket, mert még a csúnyább nők is jobban kellenek a férfiaknak komolyabban is.
2019. okt. 12. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A "probléma" itt nem az, hogy nem találtad meg, hanem hogy azt hiszed, hogy bárkit is találnod kell. Azért akarsz mindenképpen találni valakit, mert boldogtalan vagy, és ezzel szeretnéd elnyomni a boldogtalanságod.
2019. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te is csak másokat nézel , és csak azokat látod meg.


28 évesen nincs eljárva feletted az idő.


Millióan küszködnek ugyanezzel a problémával.

2019. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert más nem nyavajog mef sajnáltatja magát. Járj sokat közösségbe, ott lehet a legkönnyebben ismerkedni
2019. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha budapesten vagy, mit szólnál egy találkozóhoz egy kávé vagy egy vacsora mellett valamelyik nap? ;-)
2019. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2019. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
37 no vagyok, nekem ezek a legszebb eveim es szeretnem ezt mondani majd 50 es 70evesen is. Olyan nincs h 28evesen vege mindennek. A test valoban nem olyan feszes 30+,40+, de mar nem is fontos. Aki majd jon, az szeretni fog mindennel egyutt. De! Ha a szemelyiseged senkit nem fog meg, amiatt jobban aggodnek.
2019. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ijj de sok levelet fogsz itt most kapni!

Dehát ez is volt a célod, nem? :)

2019. okt. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt honnan vetted, hogy más megtalálta az igazit s csak neked lennének társkeresési problémáid a földkerekségen?
2019. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mielőtt teljes letargiába esnél, nézd meg jobban azokat a párokat. Neked kellene a pasijuk? Mert nekem nem. Rendszerint a fél várost végigdugó ismerőseim állapodtak meg csúnyácska lányokkal, illetve olyan pasik, akiktől én hányingert kapok, olyan ápolatlanok és/vagy csúnyák.
2019. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!