Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántam hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántam hogy a barátomnál aludtam tegnap mit gondolhat rólam most? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Randiztunk meg este ittunk sokat en Rosszul lettem éjszaka nem bírtam felkelni és nagyon kellett hánynom, lehánytam az ágyat magamat is ő meg takarított utánam.
2019. okt. 12. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
It is the beginning of an beautiful friendship.
2019. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Csórikám, pedig ő csak egy jó kis dugásra vágyott...
2019. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Tok jo kapcsolati proba, ha ezek utan is veled marad, komolyan gondolja!
2019. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Emberi dolog. Erősebb lesz a kötődés ha együtt maradtok. Egy év múlva lesz min röhögni.
2019. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Adom az előzőt.
2019. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

DA. ELottem szolok mondani igaz.

UFF

2019. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Ha ezek után még akar veled találkozni, akkor ez komoly kapcsolat lesz. Ha együtt maradtok, később jót fogtok nevetni rajta. Később poén lesz, még akkor is, ha most el akarsz bújni szégyenedben.

Ő egyébként mit mondott, miután kialjazott alólad?

2019. okt. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Hamvas rétihéja ***** válasza:
14%
Nem az a gáz, hogy nálam aludtál... Az a gáz, hogy annyit ittál, hogy leokádtál engem is és az ágyat is...
2019. okt. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Hát elég alja egy részeg behányós lány. Nálam ez már a viszlát kategória.
2019. okt. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

De kedves hogy segített és takarított. Gondolom te is ugyanezt tetted volna ha ő lett volna rosszul.


Szerintem is egy jó kapcsolati próba, problémamegoldásból jelesre vizsgázott.


Az a sok tahó akinek meg nem kéne ilyen nő, azok meg egy lúzerkék, mert csak dugni aztán mint ember meg hulladékok. Életképtelenek, mert egy ilyen helyzetet nem tudnak megoldani.

Ezért sincs soha senkijük.

2019. okt. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!