Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem engedik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem engedik meg, hogy a barátomnál aludjak, és ő ezért szakítana is velem! Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve járunk, már le is feküdtünk (a szüleim nem tudják), de még mindig nem aludhatunk együtt. Nemrég töltöttem be a tizenhatot, ő pedig 19 éves. Azt mondta, hogy ez neki nagyon fontos, és ha nem lehet akkor szakít is velem. Mit csináljak, már fél éve győzködöm a szüleimet :S
2010. júl. 24. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát puhítani kell még tovább..de a pasi meg elég éretlen ha ilyen miatt szakítana..
2010. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hátbakker, ha nem bírja ki nélküled ész szakítani akar... én meggondolnám, hogy tényleg szeret-e és megérdemel engem.
2010. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
nem érdemel meg téged ez apasi!!!ha nem tudja megérteni és ha enm tud rád várni!!
2010. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
kicsikéééém.. nekem még 18 évesen se engedték h nálam aludjon a pasi!!!
2010. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
nemértem a pasit...már le is feküdtetek..mért olyan fontos neki az együtt alvás??xDmond meg neki h örüljön annak ami már eddig volt és ha nem elégszik meg ennyivel egyenlőre mond meg hogy te fogsz szakítani...(és gondolkozz el azon,hogy aki ilyet mond az valóban szeret-e...:S)
2010. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
mondd at szüleidnek h az egyik barátnődnél alszol...
2010. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

mondhatnám, de mielőtt összejöttünk cisnáltam ilyet és utána (sőt azóta is) szörnyen érzem magam amiatt, hogy ekorát hazudtam a szüleimnek. Szeretnék velük tényleg őszinte lenni.

És szeretném azt hinni, hogy tényleg szeret és csak kiakadt, azért mondta ezt:( Bár ezt már többször is a fejemhez vágta

2010. júl. 24. 18:01
 8/12 BlacktigerXXX ***** válasza:
Mond neki hogy akkor menjen más nőhöz. Üres fenyegetéstől felesleges aggódni. Mivel abból amit írtál simán kiderült hogy érzelgős csaj vagy, ezzel akar rád hatni, hogy elhagylak. Duma...
2010. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Ha ilyen miatt szakítana veled, akkor nem szeret téged, nem érdemel meg. Milyen undorító dolog, hogy szakítással fenyegetőzik?
2010. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ideges lenni és nehezen lehet felidegeisteni de egyik dolog amitől a legjobban felmérgesitenek az a fenyegetés....de nagyon..szerintem ne foglalkozz vele.
2010. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!