Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ismerkedjek otthoni lánnyal?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, és évente egyszer tudok hazamenni egy hónapra. Van valakinek tapasztalata hasonló szituációban?

2019. okt. 13. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerkedtem, randiztunk is, de végül megszakadt a kapcsolat.
2019. okt. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordított volt a helyzet, a csaj élt külföldön. Kb. 1 évig bírta a távkapcsolatunk, levelezés, videócset, 1-2 havonta találkozás, majd megismert egy ottani pasit és vége lett a viszonyunknak. :-(
2019. okt. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Savlekotő ***** válasza:
Esélytelen,max havi egyszer mit csináltok,dugtok egyet és ennyi,előbb utóbb szét mennétek,v eleve össze se jön veled igy ha már kinézted mert nem havi egy napra akar párt magának,ha lenne gyerek havi egyszer egy napja lenne apja,felejtsd el.
2019. okt. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Savlekotő ***** válasza:
Úgy értelmeztem minden hónapban egyszer haza mennél ,de közben leesett h évi egyszer egy hónap,hát úgy mégis minek... A többit már leírtam.
2019. okt. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1 & 2: sajnálattal hallom :(
2019. okt. 13. 02:53
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 emiatt ne aggódj, először én is úgy értettem. :)
2019. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Távkapcsolat halálra van ítélve, félredugás, lepattintás lesz. Na meg tapasztalaim ( és mások tapasztalatai) szerint a magyae nőket jobb kerülni, ha van választás.
2019. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hacsak nem egy, a helyieknél olcsóbb, golddiggert akarsz kiköltöztetni magadhoz, akkor nincs sok értelme
2019. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bazky, 11 hónapot külföldön töltesz. Nem az lenne észszerű, ha ott csajozol be?
2019. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb lenne, de valahogy nem jön össze. Szóba se állnak velem. Nem tudom, hogy mert külföldi vagyok, vagy nem vagyok kigyúrva vagy mi lehet az oka...
2019. okt. 15. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!