Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm szülei nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szülei nehezen fogadnak be. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan két éve vagyunk együtt. Nagyon jól meg vagyunk, csak egyetlen bökkenő van, az a szülei, és a nagyszülei.

vészmadarak. negatívan állnak hozzá az egész kapcsolathoz.

Soha semmi, és senki nem jó nekik.

Próbáltam beszélgetést kezdeményezni, de folyamatosan a nagyképűség áradt az apukájából, felém nem is érdeklődik.

És már meguntam, amikor ott vagyok náluk, nagyon feszélyezve érzem magam.

Barátnőmnek is folyamatosan mondják ezt hogy nehogy csalódjon stb. Előző párja megcsalta, én mindent megteszek érte össze is költöztünk, soha semmilyen nagyobb vita nem fordult meg nálunk. Dolgozok napi 12-15 órákat. Még nem is egy zullott alakkal jött össze, szóval nem értem és a mindennapomat ez tönkre teszi, barátnőm már beszélt velük, de egyszerűen az a válasz ők ilyenek, neki is elege van belőlük, olyan mintha nem is szeretnének vagy ilyesmi. Egyszerűen távolságtartóak...

Én hosszú távra tervezek a barátnőmmel de ha belegondolok hogy, a családja milyen elmegy az egész kedvem

?



2019. okt. 13. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így elég kevés infó. Tudsz mondani valami konkrétat, amit kifogásoltak benned? Általánosságban a szülőknek meggyőzőbb egy házasság, mint az összeköltözés, sőt... Hogy sokat dolgozol, az meg más szempontból válóok is lehet (elég sok férfi menekül a családjánál igazából jobban szeretett munkájába azzal a szlogennel, hogy "értetek teszem", pedig ha egyedül lenne, akkor még többet dolgozna.)

Igazából vagy A) tovább próbálkozol megfelelni, mondjuk csinálsz valami olyan programot, ami nekik is tetszik, mondjuk közös meccsnézés az apával, vagy B) letojod az egészet és féllábon is kibírod majd a karácsonyt, szülinapokat (fokozódik a helyzet, ha unokák lesznek), C) megszakítasz minden kapcsolatot (ha a barátnőd belemegy) és tüntetőleg távol maradsz.

2019. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csökkentsétek a minimálisra a látogatást.
2019. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj feszélyezve érezned magad. Ez a te választásod.
2019. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem barátnődnek is kellene lépni, kiállni melletted, hogy boldog veled, fogadjanak el, legyenek veled kedvesek. Ha rá se hallgatnak szülei, akkor max ritkábban találkoztok az ősökkel, idővel pedig belátják, hogy hibáztak.
2019. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Tudom miről beszèlsz!

Ugyanez van nállunk 6ève.

A helyzet nem javult csak romlott.


Annyit tudok tanácsol ne vedd számításba a párod családját. Ès soha de soha ne kèrj tőllük szivessèget. Semmit.


Én belefutottam ebbe a pofonba.


Aztán mèg nagyobb konfliktust generált.

De csak ilyen ,Elromlott az autóm ,megkèrdeztem apósom ,nem tud e egy szervízt a közelben ,mert èn nem vagyok odavalósi.

Az beajánlotta az egyik szervizes barátját a faluba ,vigyem oda nyugodtan.


Az meg lehúzott egy fèl autó árával ès gyakorlatilag semmit nem csinált.


Nem akadèkoskodtam szó nèlkül kifizettem annak ellenère hogy 700xos haszonkulcsl dolgozott a manusz.

Annyit kèrtem a szervízesől hogy adjon már akkor valami számlát vagy listát a javításról ,hátha leírhatom valahogy az adóból.

Erre a szervizes nekemesett ,embertelen stílusban ordítvs ledegradált majd elhajtott a francba.

Lestem ki a fejemből kultúrált maradtam ,szó nèlkül elmentem.


Másnap meg bemószerolt ez a szervízes az apósomnak.

Az apósom meg engem vett elő hogy èn milyen vagyok az ő barátaival ès csak leègetem!! Fuh..


De hidd el visszagondolva mintha meg lett volna rendezve.


Hasonló sztory volt munkaugyben is. Ott meg egy hónapom nem lett kifizetve , majdnem tönkrementem. (ès ingyen dolgoztam) Otthagytam a csávót,visszamentem a règi munkahelyemre másnap èn voltam a vállalhatatlan szemèt apósomèk szemèben.

De tudnèk mèg sok ilyet mesèlni.


Èn is átèrzzem a problèmád ,en is szerettem volna egy családba tartozni hogy elfogadjanak.

De már nem is akarok barátkozni velük.

Bármit csinálhatsz akkor sem fognak kedvelni.

Ez nem a te hibád vannak ilyen csakádok.

2019. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!