Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Puzsér R. mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Puzsér R. mennyire tetszik nektek mint férfi? Elég szókimondó, határozott véleménye van mindenről nem?

Figyelt kérdés
Szoktátok a blogját követni?
2019. okt. 13. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Deklaráltan hímsoviniszták alapból kilőve. Egyébként egy idegbeteg, kötekedő hangulatember, továbbá számomra a külseje (több okból) is borzalmas.

Nem igazán értem, hogy pusztán azt, hogy valaki rendelkezik valamiféle értékelhető intellektussal, miért kellene kivételes, kihagyhatatlan, minden más emberi hibát elhomályosító erénynek tekinteni.

2019. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Haggyá máá a h..lyeségeiddel, ember.
2019. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nem tetszik.
2019. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kettes neked mi nem tetszik benne? Volt aki azt írta privátban, hogy azóta nem tetszik neki mióta lefogyott.
2019. okt. 13. 22:25
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

#1 Ha valóban meghallgattál volna bármit is Puzsértól, akkor pontosan tudnád, hogy rohadtul NEM hímsoviniszta!(vagy csak nem vagy tisztában a szó jelentésével).

Sőt, teljes mértékben a nemek közötti egyenlőségben hisz.Egyedül a pozitív diszkriminiációt ítéli el, ami sztem egy teljesen normális hozzáállás ehhez a témához.

Sok hülyesége van a Puzsérnak, sok mindenben nem értek egyet vele, de azért ne húzzunk már rá olyan bélyegeket, ami nem is igaz!

2019. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

"Sőt, teljes mértékben a nemek közötti egyenlőségben hisz.Egyedül a pozitív diszkriminiációt ítéli el, ami sztem egy teljesen normális hozzáállás ehhez a témához."


+1

2019. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
En rosszul vagyok attól az embertől. Annyira idegesít és taszít a modora.... Vhahhh... 🤮🤮🤮 Tudalekos, hencego, direkt mindent túljatszo komplexusos ember. Egyáltalán nem férfias szerintem.
2019. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Puzsér nem hímsoviniszta? Na ne röhögtessetek már. A mansplaining első számú magyarországi képviselője? Kössz, inkább nézzetek már másvalakit madárnak.
2019. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Gusztustalan féreg.
2019. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mint férfi semennyire, de emberként alapvetően szimpatikus, és én sem gondolom, hogy a szó szoros értelmében hímsoviniszta lenne (pedig sokak szerint feministának minősülök), legfeljebb azt, hogy nem tud minden nőket érintő problémába maximálisan belehelyezkedni.
2019. okt. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!