Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 85 km, óránkénti vonatközleked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

85 km, óránkénti vonatközlekedéssel már távkapcsolatnak számít? Van jövője?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egy városban vagytok, tehát távkapcsolat. Ideig óráig működik, de valakinek váltania kell, ha együtt képzelitek el a jövőt.
2019. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat tulajdonképpen, ahhoz messze van, hogy minden nap találkozzatok de azért nem olyan vészes távolság. Közöttünk is ennyi volt kb, mi is meg voltunk ijedve, hogy jajj de sok. De aztán rájöttünk, hogy egyáltalán nem az. Másfél óra alatt le lehet érni, még ha a másiktól kell reggel munkába menni az sem vészes. Heti 2-3 napot minimum együtt lehet tölteni annyival bőven fent lehet tartani egy jó kapcsolatot.
2019. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Óránkénti vonatkózlekedés,de kb 1 órás út. Ti tudjátok mit tesztek meg ezért a kapcsolatért,de nekem is az a vélemén,em,hog hosszútávon ez sok.
2019. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Határeset.


Én a távkapcsolatra a következő definíciót használom:

Nem távkapcsolat az, ahol hétköznap, munka után is lehet találkozni. Nem egyszer-kétszer kivételesen, késő esti autós hazaérkezéssel, hanem hetente többször, szimplán, mintha egy városban laknánk. Távkapcsolat értelemszerűen tehát az, ahol az előbbiek nem működnek.


Szóval ez nemcsak az utazási időtől függ, hanem pl. attól is, ki, mikor végez a munkahelyén, ill. mennyire teherbíró ember.


Másik definíció: Távkapcsolat az, ahol nem lehet bejárni dolgozni egyik településről a másikra. Ennek azért van jelentősége, mert akkor előbb-utóbb valamelyik félnek állást kell változtatnia.


Természetesen itt is nagyon sokat számít, ki, mit vállal, mit bír.

2019. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet jövője, de azért éveket tétlenül nem húznék így le. Ha komolyan gondoljuk, akkor mindenképpen elkezdenék abban gondolkodni, hogy anyagilag melyikünk költözése éri meg jobban a munkahelyváltással együtt (én nem vagyok az a nehezen mozdítható típus amúgy sem), ha meg nem gondoljuk komolyan, legfeljebb pár hónapot elszórakozgatnék komolyabb tervek és kötelék nélkül vagy mihamarabb elköszönnék.
2019. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, az .
2019. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 évig bírtam, de csak hétvégente találkoztunk. Volt amikor nem, mert anyuka családi látogatásra vitte a fiát (illetve a fia vitte őt autóval ugye), ki volt jelentve, hogy nem találkoztok azon a hétvégén... akkor 2 hétig sem láttuk egymást. Ha a heti találkozó legalább nem lett volna, akkor nem csináltam volna 3 évig. De a 3.ban már sokat öltük egymást, mert én meguntam, hogy totálisan külön utakon járunk, nem éreztem párkapcsolatnak, hogy eldaráltuk egymásnak mi történt hétközben, amiben egy közös dolog sem volt ugye soha... vagyis én jobban akartam összeköltözni, mert a férjemnek akkoriban még mindig nagyon fontosak voltak a haverok. Nem akart kinőni abból, hogy amikor elmegy a haverhoz pl. 8 fele, ő onnan 11 előtt nem ment haza. Mi meg csak telefonon -beszéltünk jó későn. Hát ezen besokalltam. De ez heti 3 minimum volt. Ő azért sem sürgette a költözést, mert féltette ezt a szabadságát. S a nagy haverja amikor összejött a már feleségével, a férjemet leszarta. Esküvőre sem hívtak meg minket. A nagyon fontos haver... Na mindegy.


Szerintem csak ideig óráig működik. Fiatalon még igen egy ideig. Minél idősebb az ember, annál jobban nem akar már csak hétvégente találkozni - ha tudsz! Mert a munkahely miatt nekem másfél napom volt csak, ha én mentem. Direkt mindig beosztottak szombatra engem. 4 után értem csak hozzá. Nem volt hétvége kb semmi. Hétközben esélytelen volt.

28 éves fejjel már nem csinálnám sokáig. De akkoriban még elment a dolog.

2019. okt. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!