Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35-40 km távkapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 km távkapcsolatnak számít? Nálatok hány km az ami még belefér és elfogadható?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 10:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Köztünk 50 km volt. Ő pesten, én vidékem laktam. A hét felét nála, másik felét nálam töltöttem. Másfél órás út az egyik irányba. Kibírható.
2018. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem km-ben kell mérni a távkapcsot hanem találkozási gyakoriságban. Lehet 100km is ha naponta taliznak. De ha kéthetente egyszer ,akkor az már bőven távkapcsolat.
2018. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%

40 km nem táv.

31/f

2018. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Nálam távkapcsolat ki van zárva. Addig fér bele a távolság, amíg rendszeresen tudunk találkozni, és ha szükségünk van egymásra (lelki értelemben), akkor spontán tudunk menni.

Ahol ez nem megoldható, azt én sajnos nem tudom kapcsolatnak tekinteni, akkor se, ha a szomszéd utcában lakik.

2018. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon függ ez a srác-férfi hozzáállásától is, mert az a trend és elvárás egy ideje, hogy csak a nő utazzon mindenhova a csávója után, férfinek pedig csak akkor, ha van kedve, én eddig ezt sokszor így tapasztaltam
2018. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

mások iskolába utaznak ennyit vagy dolgozni naponta, sőt!


Utolsó, akkor én vagyok az ellenpélda aki ennek sokszorosát tettem meg "férfiként" több alkalommal mint fordítva:)

2018. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ez még nem nagy távolság ha meg tudjátok oldani a találkozást. Ha van autó, azzal fél/háromnegyed óra. Jöttök-mentek,bevállalhatjátok mindketten, és célszerűbb több időt együtt tölteni ha tudtok, pl. hétvégét hol itt, hol ott. Hétközben gondolom dolgoztok, vagy még tanultok?

Ha viszont nincs autó, már ez a távolság is gondot okozhat, buszhoz, egyéb tömegközlekedéshez alkalmazkodva.


De persze ha nagy a szerelem ez a távolság még nem távolság.

2018. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, ez nem távolság! :D

Vannak, akik százkilómétereket ingáznak. Persze hosszútávon azért érdemes közeledni, ha együttélésre kerülne a sor.

2018. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%

Nálam távolság 500 km-er felett kezdődik. Eddig mindig 500+km-es barátnőim voltak. Bár igaz, volt pénzem és időm, hogy tegyek azért, hogy ne legyen távkapcsolat.

Amúgy reggelente ennyit szoktam futni. Szóval vagy gyenge vagy szellemben, hogy 50 km neked már távolság....vagy 11 éves vagy. Akinek már a sarki boltig is egyetem kell, hogy eljusson.

2018. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ott kezdődik a távkapcsolat, ha 2 hetente vagy ritkábban tudunk találkozni. Szóval mondjuk legalább 200-300 km. Egyesek már azt is távkapcsolatnak nevezik, ha hetente “csak” 4 napot tudnak együtt lenni, ez elég beteges, nem kell mindig egymás seggében lenni.
2018. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!