Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexben felszabadultabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexben felszabadultabb?

Figyelt kérdés
több, mint 3 hónapja van egy komoly kapcsolatom. nagyon szeretem, és ő is engem. mindig is nagyon felszabadult voltam szexuális téren, szeretek kipróbálni dolgokat,elég magabiztos vagyok szex terén. de mióta ez a kapcsolatom van, valahogy nem megy. észrevettem az első szexelésünkor, hogy nem tetszik neki a puncim(nekem elég nagy,húsos).egyszerűen láttam az arcán, nem tudott volna hazudni sem. azóta beleszerettem, és ő is nagyon szerelmes belém, ebben biztos vagyok. de azóta valahogy nem tudom neki megendedni, hogy nyelvvel elégítsen ki, vagy egyáltalán lásson ott lent. mondogatja azóta, hogy neki tetszik, de tudom, hogy csak azért mondja, mert már belémszeretett, és így nem zavarja már, hogy nekem ilyen. de akkor sem tetszik neki, és ez a tény nagyon megvisel engem. nem tetszik neki, elfogadta, mivel szeret. nem tudom, hogy mi lesz így, mert a szex katasztrófa így.
2010. júl. 16. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálnod elfogadni, és elhinni, hogy tetszik neki. lehet, hogy eddig nem ilyenekkel találkozott, és meglepődött, de azóta ez megváltozott! Sőt minél többet mutatod neki, annál jobban fogja szeretni. Győzd le ezt az érzést, egyre könnyebb lesz, meglátod.
2010. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Linkelj róla képet, én megmondom szép-e!

Hidj nekem, szakértő vagyok a témában!

Pozítív lessz a válasz, meglátod!

:)

2010. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányoknak mindig van valami bajuk először, pl. a vaginájukkal. Nekem is eltér az átlagostól (igazából nincs egyforma punci), de nem ez a lényeg. Ha elfogadott téged így, akkor próbáld meg elfogadni. Nem a puncidért szeret, hanem azért, ami vagy. Persze, hogy örömet akar neked okozni. Ez olyan, hogy pl. az én barátomnak a farka ilyen-olyan. De elfogadom, szeretem, és minden tetszik benne. Engedd el magad, és élvezd a szeretkezést:)
2010. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!