Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gúnyolódó férfi, ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gúnyolódó férfi, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Fiúk, tényleg tetszik nektek az a lány, akivel gúnyolódtok, akár bunkón is, flegmáztok, szekáljátok? Sok helyen hallottam, hogy ilyenkor tetszés áll a háttérben, de ez most tényleg komoly?

A férfi, aki jelenleg így viselkedik velem, mosolyog is közben és nem tudom eldönteni, hogy most akkor kedvel-e, vagy pont ellenkezőleg. Légyszi, segítsetek, nem tudom, mi van.

22/l


2019. okt. 18. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Tényleg komoly!

Az a rossz, mikor nem vált ki reakciót egy nő. Az, hogy a férfi "kötekszik" veled egyértelműen annak a jele, hogy érdekled. Hogy egyes férfiak mi módon kommunikálják le az érzelmeiket, már egyénfüggő. De nem vagy közömbös, ebben biztos lehetsz.

2019. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Igen, csak én azt hittem ezt úgy 14 éves korig kinövik. Fura, mikor egy 30-40 éves férfi is így viselkedik.

2019. okt. 18. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Lélekben soha fel nem nőtt, kisebbségi komplexusos nyomik. Épeszű nő az ilyet messziről kerüli.
2019. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Aki 30-40 évesen ilyen szinten van attól menekülni kell. Igen, a normális, lelkileg ép, megfelelő érzelemkifejezésre képes emberek ezt kinövik kb 15 éves korukra. Ha valaki még 30 évesen is ezzel fejezi ki az érdeklődését azzal komoly gondok vannak.
2019. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zsoltmester ***** válasza:
23%
Akit az Istenek szeretnek meghagyják gyereknek.Szerintem az ilyen nagyon okosnak hiszem magam válaszadóktól kell menekülni mint a 4-es.
2019. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mikeXxX ***** válasza:
Konkrét pár példa ?
2019. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Munkatársam is az összes csajnak kétértelmű kérdéseket tesz fel és mindig tesz róla hogy elpiruljanak legalább kétszer. Itt a csajok imádják ha így szekálják őket. :)
2019. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés meneküljek-e, hanem, hogy miért csinálja....
2019. okt. 18. 17:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert nulla érzelmi intelligenciája van és nem képes normálisan kifejezni, hogy mit érez vagy mit szeretne.
2019. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!