Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy az egyetem miatt megy szét egy kapcsolat? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

Most olyan esetekre gondolok, amikor például felváltva van órája a két félnek, ritkán érnek rá találkozni, vagy esetleg sokszor stresszesek, fáradtak mire oda jutnának, hogy találkoznak... Amikor esetleg épp fordítva van az időbeosztásuk, egyikőjük inkább tanul többet hétköznap de a hétvégéje legyen szabad hogy nyugodtan találkozzanak mikor akarnak és ne ezen stresszeljenek meg annyi időt lehessenek együtt, amennyi jól esik, a másik meg inkább készül hétvégén is, csak ne kelljen hétköznap túl sokat gürizni…

Ezek lehetséges opciók.


Szerintetek mennek szét emiatt kapcsolatok ha amúgy szereti egymást a két fél? Mikor próbálkoznak egymásra időt szánni meg odafigyelni de az nem elég...


2019. okt. 18. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2019. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem saját, de tudok ilyet. Együtt kezdték az egyetemet, ugyanazon a szakon. Fél évig nagyjából jó volt köztük minden, aztán a srác belekeveredett egy rosszabb társaságba. Nem járt be órára és esténként rengeteget ivott a haverjaival. Végül megcsalta a lányt. A lány visszafogadta egyszer de kb két hónapon belül újra megtette. Akkor mentek szét végleg.
2019. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én is ismerek ilyen volt párost.
2019. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!