Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ha a tetteket figyelve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha a tetteket figyelve a tapasztalat az, hogy szeretve van az ember, de a szavak mást mondanak akkor melyiknek érdemes hinni?!

Figyelt kérdés
Nincsen rossz válasz. 🧐

2019. jan. 28. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Akkor egyiket se, mert a kettő üti egymást.

Ha pl. otthon a négy fal között babusgat, de társaságban ridegen szól hozzád, esetleg csicskáztat, akkor nos, szeret téged valójában?

A kettőnek összhangban kell lennie egymással.

2019. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Írj rá példát légyszíves.
2019. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát helyzettől,cselekedettől függ,a szavak esetèben meg fontos a hanglejtés,szövegkörnyezet,előzmèny,testbeszèd.Le kell tudni szűrni,nem lehet erre egyértelműen válaszolni
2019. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy ez csak egy közvélemény kutatás. Hagyom a gondolataitokat elengedni. 😃👌 Köszi a választ!
2019. jan. 28. 10:47
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha muszáj példa. Vegyünk alapul egy olyat ami elég gyakori. Se veled se nélküled a kapcsolat , nem szerelmes a férfi / nő , de mégis mindig visszatalálnak egymáshoz, és leginkább mindig sz kezdeményez , aki a nyerő (nem szerelmes). Lelki kapocs erős - szex jó - de valahogy ennél több mégsem megy.
2019. jan. 28. 10:49
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Köszi a példát.

Láttam már olyat, hogy a nem szerelmes végül elvette/hozzáment a szerelmeshez, mert azt gondolta ha ennyire szeretik, kitartanak mellette az neki csak jó lehet.

A történetek folytatását sajnos nem ismerem. Meddig tartós ez, vagy van-e megcsalás stb.

2019. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Pasik esetében én a tetteknek hiszek inkább. Nem minden pasi a szavak mestere, van, aki egyáltalán nem képes az érzéseiről beszélni. Szóval nekem az a fontos, hogy ott van-e mellettem, amikor szükségem van rá, hogy képes-e megtenni valamit értem, amit amúgy nem tenne meg.

Persze ha a szavaival folyamatosan bánt, az már egy másik véglet, de volt már olyan, hogy konkrétan elküldött, szakított, de a végén mégis mellettem maradt, nem tudott elengedni.

Én is mondok olyat, amit nem gondolok komolyan... De ha a tettekről van szó, ott az ember nem csinál olyasmit, ami teljesen az elveivel ellenkező dolog.

2019. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Valahogy egyetértek!🙂 De arra én is kiváncsi lennék , hogy aki volt ilyen szituációban meddig bírta és ki lépett ki előbb.
2019. jan. 28. 11:24
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
A tettek beszélnek, a szavak csak tátognak. Ne drámázd túl: kérdezd meg magadtól, hogy jól érzed-e magad vele és, hogy mennyit ad neked, vesz ki belőled a kapcsolat.
2019. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Egyértelműen a tettek számítanak!

A szavak mind elszállnak, bizonyítani tettekkel lehet.


Pl. most azt mondom neked, hogy szeretlek, de mellé folyamatosan csak hitegetlek,megbántalak, zsörtölődöm veled, nem segítek semmiben, nem puszillak meg, nem csinálok semmit. Akkor mit fogsz gondolni, hogy valóban szeretlek? Hát szerintem nem.

2019. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!