Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek, hogy olyan emberrel jöttetek össze, akihez nem vonzódtatok külsőleg?

Figyelt kérdés
Nem volt meg számotokra a fizikai vonzalom, de a többi dolog egészen stimmelt. Ha igen, belementetek, mi lett belőle?
2019. okt. 19. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
igen, de nem érte meg mert később sem alakult ki fizikai vonzalom és ez mindig probléma maradt
2019. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Igen és később beleszerettem.
2019. okt. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Második, ki tudnád fejteni kicsit, ha megkérlek? Hogy, mitől történt?
2019. okt. 19. 00:42
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Úgy gondoltam egy próbát megér. 5 éve a férjem.
2019. okt. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen. 6 eve az elettarsam. En is beleszerettem,de akkor se vonzodtam hozza. Szex minden napos . Es nem gazdag. Elotte egy nagyon bunko nagyon helyes (nekem nem tetszett,mindenki masnak igen) es a mostaninal gazdagabb (nalam sokkal szegenyebb) elettarsam volt,akivel idovel egyre kevesebb kozos idotoltesunk programunk volt es azokon is bunkozort velem. A mostanival elmegyunk vhova es mindig udvarias kedves. Jol esik a lelkemnek.
2019. okt. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Igen, de a többi dolog se stimmelt köztünk.

Olyan idegen volt a számomra, hogy volt, hogy felébredve felsikítottam, mert nem számítottam rá, hogy valaki fekszik mellettem és halálra rémültem tőle.

Rám akaszkodott, én meg úgy voltam vele, hogy úgyse leszek soha viszonzottan szerelmes, egyedül féltem volna a házban (mondjuk később vele még jobban féltem).

Életem egyik legsötétebb korszaka volt. A szex undorított vele, és mivel fájt is, elég hamar a nullára redukáltam. Neki így is megfelelt, mert nálam jobb volt lakni, mint a szüleinél.

2019. okt. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Egy ilyen nohoz kotodik eletem legnagyobb szerelme.

Nem mondtam volna, hogy csunya, de nem fogott meg kulsore, oda sem figyeltem ra. Viszont o nagyon kitarto volt, akart engem, igy megprobaltam vele, es orokre megtanultam, hogy nem a szepsege miatt lesz egy no jo no.

2019. okt. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Olyan volt, hogy bár nem vonzó külsőleg az illető különösképpen, hogy a fő kérdésre válaszoljak, mégis összejöttem vele. Fizikai vonzalom viszont mégis megvolt, sőt. Mi lett belőle? Életem legnagyobb szerelme, bár csak pár hónapig tartott, de nem ez volt az oka, hogy vége lett.
2019. okt. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen és hiba volt.
2019. okt. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, mindig olyanokkal jöttem össze, akik tetszettek.
2019. okt. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!