Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódtatok már olyanhoz aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtatok már olyanhoz aki nagyon kínos volt valamiért? Több lent

Figyelt kérdés
Lehet akármi miatt. Buta, csúnya, csóró(esetleg nem dolgozik) stb.
2019. okt. 18. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csorokhoz sokszor vonzodtam. Elso baratom is az volt. Bar en nem hasznaltan ra azt a jelzot hogy csoro. :D

Es egyaltalan nem is ereztem kinosnak ot. Az, hogy valaki nem gazdag, velemenyem szerint altalanos dolog...

2019. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. Nem, a csórót nem feltétlen arra értettem, hogy keveset keres, hanem mondjuk nem is dolgozik emiatt mondjuk nem stílusos ruhákba jár stb.

Ne értsetek félre. :)

2019. okt. 18. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Házas pasihoz.
2019. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Buta nőkhöz màr vonzódtam, igen. Na azt tényleg szégyenlem.
2019. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer egy baromi igénytelen emberhez, nem tudom mit ettem rajta, egyszer meg egy kattant rokkerhez, mindkettő szégyelltem rendesen.
2019. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most megsértettél! 😞
2019. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Börtönviselt, tetovált arcú, 6 évvel fiatalabb sráchoz.
2019. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne kínos? Neked kell hogy tetszen, nem a környezetednek kell megfelelni, nem a sztereotípiák, előítélek számítanak hanem hogy a másik milyen ember.
2019. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Én kisgyerekként az Oroszlánkirály 3ból vonzódtam a nőstény hiénához, ez azt hiszem elég kínos :)
2019. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!